Nowości

Wielofunkcyjna pasta do zębów Ecodenta

Olej konopny posiada wiele cennych właściwości pielęgnacyjnych i zdrowotnych, a jego zastosowanie nie ogranicza się tylko do kosmetyki. Konopie zawierają wiele związków, które mają dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Nowością jest wykorzystywanie oleju konopnego w pastach do zębów, które dzięki temu unikalnemu składnikowi, w naturalny sposób pielęgnują, chronią i leczą.

Nowością marki ECODENTA jest Certyfikowana COSMOS ORGANIC wielofunkcyjna pasta do zębów z olejem z nasion konopi, z serii Organic Line.

Ta organiczna, certyfikowana pasta zawierająca aż 99 % składników naturalnych, które pielęgnują, chronią oraz koją.

Wyjątkowo, bogata w naturalne składniki wielofunkcyjna pasta do zębów z olejem z nasion konopi ECODENTA zawiera:
⦁ olej z nasion konopi – o działaniu przeciwzapalnym;
⦁ matcha – zielona herbata – w naturalny sposób zwalcza próchnicę;
⦁ cytrynian potasu – zmniejsza wrażliwość;
⦁ sok z aloesu – nawilża i regeneruje;
⦁ olejek eteryczny z mięty pieprzowej – odświeża oddech.

Cena: 21,99 pln

Kompleksowa, organiczna pielęgnacji jamy ustnej od ECODENTA, posiada unikalny w swojej kategorii certyfikat COSMO ORGANIC, który jest potwierdzeniem jej jakości i autentyczności. Produkty oznaczone certyfikatem COSMO ORGANIC maja gwarancję, że do ich wyprodukowania zostało użyte minimum 95% składników organicznych. 

Wyjątkowa pasta ECODENTA jest naturalna i wegańska. Stworzona przy współpracy ze stomatologami oraz odontologami i zatwierdzona przez Uniwersytet Medyczny w Kownie.

ECODENTA oferuje produkty do pielęgnacji jamy ustnej łączące współczesną naukę i naturę. Własne laboratorium, z ponad 30 letnim doświadczeniem, opracowuje i wytwarza naturalne i organiczne kosmetyki wzbogacone o roślinne, ziołowe, biotechnologiczne i syntetyczne składniki aktywne dla zdrowej skóry, włosów i zębów. Formuły i składy bogate są w składniki naturalne aż do 98%. Są wegańskie, posiadają unikalne certyfikaty: EcoCert, CosmoOrganic.

Produkty ECODENTA uznawane są przez dermatologów i specjalistów stomatologów na całym globie.

Produkty ECODENTA w Polce dostępne są stacjonarnie oraz online w drogeriach: SuperPharm, Hebe, Natura.

Możesz również polubić…