Nowości

AVON ma idealną czerwoną szminkę dla każdej kobiety!

Wiele kobiet uważa, że czerwona szminka nie pasuje do ich typu urody lub jest zbyt odważna,
by nosić ją na co dzień. AVON obala ten mit i udowadnia, że czerwoną szminką może malować się każda z nas! Marka oferuje aż 9 czerwonych odcieni swojej kultowej, matowej szminki AVON True Color. Wśród nich na pewno znajdziesz swój idealny kolor, który podkreśli Twoją urodę.


Czerwona szminka to ponadczasowy atrybut kobiecości. Nie rezygnuj z niego! Jeśli myślisz, że czerwone usta ci nie pasują, AVON odpowiada – pasują! Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni odcień, bo prawdą jest, że czerwień czerwieni nie równa. Teraz bestsellerowa matowa szminka AVON True Color jest dostępna w aż 9 czerwonych odcieniach dla każdego typu urody. Wybierz dla siebie „tę jedyną” spośród chłodnych propozycji wpadających
w róż i fiolet (Rose Red, Ruby Kiss, Wild Cherry), ciepłych malinowo-koralowych (Coral Fever, Red Supreme, Sunbaked Red) lub zgaszonych, neutralnych kolorów (Everyday Red, Crimson Tide, Truest Red). Czerwone usta świetnie pasują do eleganckiego garnituru i białej koszuli, małej czarnej, zwiewnej sukienki boho, a nawet sportowej stylizacji. Nareszcie możesz cieszyć się swoją idealną czerwienią, w której będziesz czuła się pięknie, kobieco i pewnie!

Pomadki AVON nadają trwały, kryjący i matowy kolor. Nie wysuszają przy tym ust
i zapewniają uczucie nawilżenia. Ich jedwabista formuła nakłada się gładko i lekko. Odcienie czerwone dostępne są teraz w nowym, pięknym opakowaniu.

 

Nowe odcienie czerwieni od AVON True Color będą dostępne w katalogu Avon 7/2019 w cenie od 16,99 zł

Możesz również polubić…