Nowości

Skin Foundation Stick Ikona wśród podkładów

Marka Bobbi Brown wprowadza na rynek nowe odcienie podkładu w sztyfcie, które są nowoczesnym ujęciem świeżej i czystej skóry. Kosmetyk wspaniale sprawdza się w podróży, na wakcajach na sesjach zdjęciowych czy pokazach mody. Dopasowuje się do wszystkich typów i tonów skóry. Może być nakładany na całą twarz albo punktowo, w miejscach, w których jest taka potrzeba.

Formuła zawiera wielowarstwową, transparentną bazę, która pozwala na optymalne dopasowanie się do skóry. Kremowa i lekka tekstura tworzy nieskazitelne krycie, które w efekcie zmniejsza widoczność porów oraz niedoskonałości skóry, zapewniając gładkie i naturalne wykończenie. Skin Foundation Stick w inteligentny sposób dostosowuje się do naszych potrzeb, kontrolując wydzielanie się sebum oraz nawilżając suchą skórę. Jest odporny na wodę, pot oraz wilgoć, utrzymuje się przez cały dzień.

Skin Foundation Stick jest poręczny oraz wszechstronny. Ułatwia utrzymanie świeżej i zdrowej skóry, szczególnie kiedy jesteśmy w ruchu czy podczas podróży. Rezultat: cera wyglądająca jak  idealne płótno. Teraz dostępny w 14 nowych odcieniach. Dobranie idealnego podkładu nigdy nie było tak proste.

 

Cena: 199 pln

Pojemność: 9 gram

Kolekcja dostępna od kwietnia 2019 w salonie firmowym Bobbi Brown w CH Plac Unii City Shopping w Warszawie, w wybranych perfumeriach Douglas oraz na douglas.pl.

Możesz również polubić…