Nowości

Bestsellerowe duety do włosów od Herbal Care

Odpowiednia pielęgnacja to klucz do zdrowych i pięknych włosów. Zastanawiasz się, jakie kosmetyki włączyć do swojej rutyny, aby była ona skuteczna? Przede wszystkim powinny one spełniać potrzeby włosów i rozwiązywać konkretne problemy. Z tą myślą marka Herbal Care przygotowała listę bestsellerów do pielęgnacji włosów, zarówno tych bardzo zniszczonych, wypadających, jak i przetłuszczających się. Już teraz sprawdź, które kosmetyki cieszą się największą popularnością i znajdź duet idealny dla siebie.

Szampon i odżywka do włosów wypadających CZARNA RZEPA Herbal Care

Szampon i odżywkę z czarną rzepą opracowano dla wszystkich, którzy mają osłabione i wypadające włosy. Znajdziemy w nich ekstrakt z czarnej rzepy, który wyraźnie wzmacnia włosy i pobudza ich wzrost, odbudowujące strukturę włosów białka pszeniczne, regenerującą płynną keratynę oraz nawilżający Inutec. Szampon głęboko odżywia, pobudza cebulki, a przede wszystkim hamuje wypadanie włosów. Odżywka skutecznie naprawia uszkodzenia i wzmacnia włosy, poprawiając ich kondycję i wygląd. Z dnia na dzień stają się one grubsze, pełne witalności i gładsze.

Szampon i odżywka ekspresowa do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY Herbal Care

Produkty stworzono z myślą o tych, którzy mają bardzo zniszczone i słabe włosy. Skomponowano je z cenionych od wieków naturalnych składników roślinnych, skutecznie naprawiających uszkodzenia i wzmacniających włosy, poprawiając tym samym ich kondycję i wygląd. W szamponie znajdziemy ekstrakt ze skrzypu polnego, który doskonale odżywia i nawilża, białka pszeniczne – regenerujące strukturę włosów, nadający im miękkość – Vital Soft Formula oraz ułatwiający rozczesywanie – Inutec. W ekspresowej odżywce oprócz skrzypu polnego znajdziemy również ekstrakt z kory dębu i brzozy, keratynę i prowitaminę B5.

Szampon i normalizująca płukanka do włosów przetłuszczających POKRZYWA Herbal Care

Szampon i normalizującą płukankę opracowano do włosów z tendencją do przetłuszczania. Zawarty w szamponie ekstrakt z pokrzywy reguluje aktywność gruczołów łojowych i zmniejsza wydzielanie sebum. Białka pszeniczne regenerują i wzmacniają pasma, Vital Soft Formula nadaje im miękkość i puszystość, a Inutec nawilża i ułatwia rozczesywanie. W normalizującej płukance oprócz ekstraktu z pokrzywy, znajdziemy ocet jabłkowy, który nadaje włosom połysk, kompleks 12 ekstraktów ziołowych – działający wzmacniająco i oczyszczająco oraz nawilżający d-pantenol. Ten duet zapewni przedłużone uczucie świeżości i czystości.

  • Herbal Care Szampon i odżywka do włosów wypadających CZARNA RZEPA: 14,90 zł/ 330 ml
  • Herbal Care odżywka do włosów wypadających CZARNA RZEPA: 12,60 zł/ 200 ml
  • Herbal Care Szampon do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY: 14,90 zł/ 330 ml
  • Herbal Care odżywka ekspresowa do włosów bardzo zniszczonych SKRZYP POLNY: 12,60 zł/ 200 ml
  • Herbal Care Szampon do włosów przetłuszczających POKRZYWA: 14,90 zł/ 330 ml
  • Herbal Care normalizująca płukanka do włosów przetłuszczających POKRZYWA: 14,70 zł/ 200 ml

Możesz również polubić…