Gdy nasze włosy zaczynają nadmiernie wypadać potrzebujemy skutecznego rozwiązania, które nie tylko zahamuje ich utratę, ale jednocześnie pomoże przywrócić naszej fryzurze objętość. Właśnie w takim celu powstała linia FORTE łącząca aż ośmiokrotnie wzbogaconą formułę BIOCOMPLEX B11 z siłą działania procyjanidyn. Specjalistyczny spray do zadań specjalnych oraz szampon do codziennej pielęgnacji włosów pomogą nam w najtrudniejszym dla włosów okresie roku – zimie.

Dla naszych włosów właśnie nadszedł najtrudniejszy czas, który rozpoczęło jesienne przesilenie. W tym okresie większość z nas zaczęła tracić 2-krotnie więcej włosów niż w innych miesiącach. Za taki stan rzeczy odpowiadało przede wszystkim znaczne ograniczenie ilości światła słonecznego wywołujące zmiany hormonalne wzmagające utratę włosów. Sytuację pogarszają coraz niższe temperatury, które zwłaszcza przy odkrytej głowie mogą prowadzić do przemrożeń cebulek włosów. Z kolei zimny wiatr i różnice temperatur pomiędzy dworem, a pomieszczeniami wpływają negatywnie także ich wygląd na całej długości. Jeśli widzicie, że włosy stają się coraz rzadsze, matowe i kruche czas działać, bowiem przesilenie wiosenne jeszcze bardziej pogorszy waszą sytuację. Aby powstrzymać wypadanie włosów oraz przywrócić im witalność warto sięgnąć po specjalistyczne produkty z wysoką koncentracją składników aktywnych, takie jak Bioxsine Dermagen Forte.

Wzmocnienie na co dzień – szampon FORTE
Ten unikalny szampon powstał w oparciu o ośmiokrotnie wzbogaconą formulę Bioxomplex B11, która od kilkunastu lat zapewnia marce Bioxsine sukces na całym globie. W wersji Forte naukowcy z laboratoriów marki wzbogacili ten unikalny ziołowy kompleks o procyjanidyny. Takie połączenie i stężenie składników aktywnych szybko powoduje zahamowanie nawet silnego wypadania włosów. Dodatkowo procyjanidyny niszczą chore komórki, które hamują wzrost włosów i stymulują zdrowe komórki do wzrostu co pozwala na szybkie zagęszczenie fryzury. Doskonale działają także na skórę głowy i pomagają ograniczać jej ewentualny rumień. W szamponie znajdziemy także m.in: beta-sitosterol, będący naturalnym ekstraktem roślinnym hamującym wypadanie włosów, witaminę PP poprawiającą ukrwienie skóry głowy, redukującą produkcję sebum oraz wzmacniającą cebulki, argininę pobudzającą cebulki do wzrostu oraz zwiększającą przenikanie do nich innych składników aktywnych. Efektów dopełnia wspomagający leczenie stanów zapalnych skóry oraz zapobiegający łamaniu się włosów krzem oraz Pantenol, który je nawilża i regeneruje oraz łagodzi podrażnienia skór głowy. Co więcej Pantenol wbudowuje się w strukturę włosów przez co dodaje im objętości.

Gdy trzeba działać szybko – spray FORTE
Spray może stanowić niezależne rozwiązanie”uderzeniowe” lub wzmocnienie efektów stosowania szamponu. Nie tylko skutecznie hamuje wypadanie włosów, ale jednocześnie odżywia osłabione cebulki oraz zwiększa ich odporność, a także zwiększa objętość włosów i sprawia, że stają się błyszczące oraz pełne życia. W zależności od intensywności wypadania włosów spray można stosować raz lub dwa dziennie. Aplikację należy rozpocząć od miejsc najintensywniej objętych wypadaniem wmasowując kolistymi ruchami minimum minutę, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Po aplikacji należy zostawić go na skórze minimum 8 godzin.

Sugerowana cena szamponu FORTE 40 pln
Sugerowana cena sprayu FORTE  65 pln
Do nabycia w najlepszych aptekach 
Więcej informacji na www.bioxsine.com.pl