Nowości

Bobbi Brown Art Sticks

„Szminka i konturówka w jednym to przepis na najlepszy i najbardziej wielofunkcyjny produkt do makijażu ust.” Bobbi Brown

Bobbi Brown Art Sticks

Czerpiąc z bogatego doświadczenia uzyskanego za kulisami wielu edycji Fashion Week Bobbi Brown przedstawia Art Sticks swój najnowszy, wielofunkcyjny produkt typu 2 w 1 – łączący w sobie łatwość użycia szminki z precyzją konturówki.

Stanowiący przedmiot pożądania każdej szanującej się wizażystki Art Stick to gwarancja krycia i koloru, jakiego potrzebujesz. Dzięki niemu błyskawicznie zmienisz makijaż ust z delikatnego i połyskującego na intensywny i matowy. Nawilżająca formuła o konsystencji kremu łatwo rozprowadza się na ustach, sprawiając, że stają się miękkie i sprężyste. Zapomnij o szczoteczkach i innych narzędziach do aplikacji! Art Stick to prawdziwy przełom wśród konturówek!

Jak to działa ?

  • Długotrwały kolor, niezwykle gładka tekstura 

Idealne połączenie masła karite z olejami pochodzenia roślinnego tworzy nasyconą, a zarazem gładką konsystencję, która wyjątkowo łatwo i wygodnie rozprowadza się na ustach. Nasycona pigmentami o intensywnej barwie formuła sprawia, że kolor nie blednie i utrzymuje się na wargach przez całe sześć godzin.

  • Uniwersalna, wielofunkcyjna szminka 

Kremowa konsystencja, wszechstronność produktu i komfort jego aplikacji oferują nieograniczone możliwości w zakresie makijażu. Art Sticks to sposób zarówno na delikatny akcent kolorystyczny jak i na odważną, mocno podkreślającą usta stylizację. Doskonale sprawdzi się również jako konturówka, która w naturalny sposób zaakcentuje kształt Twoich warg.

Sugerowana cena detaliczna: 115 zł.
Stosowanie:
Stosuj bezpośrednio na skórę ust. Zwolenniczkom odważniejszych stylizacji zalecamy stosowanie Art Stick w połączeniu z Crystal Lip Gloss.
8 nowych odcieni:
Produkt dostępny w 8 matowych, kremowych odcieniach.

 

Bobbi Brown Art Sticks

Kolekcja dostępna od stycznia 2014 w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowym Bobbi Brown
Perfumerie Douglas:
– Warszawa: Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Promenada, Arkadia
– Poznań: Stary Browar
– Kraków: Galeria Krakowska, Bonarka
– Szczecin: Kaskada
– Wrocław: Galeria Dominikańska, Magnolia Park
– Katowice: Silesia City Center
– Gdańsk: Galeria Bałtycka
– Łódź: Galeria Łódzka
– Zielona Góra: Focus Park
– Olsztyn: Galeria Alfa
– Bydgoszcz: Focus Park
– Kielce: Galeria Echo
– Bielsko-Biała: Galeria Sfera
– Białystok: Centrum Handlowe Alfa
Salon Firmowy Bobbi Brown:
– Warszawa, Galeria Plac Unii

Możesz również polubić…