Dla mam,Nowości

Kocyki i kołderki dla niemowląt. Poznaj najnowsze trendy!

Kołderka Juicy rozmiar S minty Juicy Details

To, czym otulamy naszą pociechę, naprawdę ma znaczenie. Chodzi wszak o to, aby niemowlę czuło się dobrze, wygodnie, komfortowo, by nie doskwierał mu chłód czy zbyt wysoka temperatura. Dlatego zwracajmy uwagę na to, czym przykrywamy dziecko – na materiały, z jakich kocyk lub kołderka są wykonane, na ich kolorystykę, fakturę, jakość wykonania, miękkość. Jednym zdaniem – na wszystkie detale. Bo to one znaczą najwięcej.

Kocyk Juicy orange Juicy Details

Kołderka czy kocyk

Wybór przykrycia dla niemowlaka nie jest sprawą oczywistą. Na to, czym otulamy pociechę, wpływa wiele czynników, wśród których indywidualne potrzeby maluszka są kwestią kluczową. W czasie, gdy jedno dziecko najlepiej czuje się szczelnie okryte ciepłą kołderką, inne potrzebuje lekkiego nakrycia i przestrzeni. Brak uniwersalnego rozwiązania wynika nie tylko z tego, że każde dziecko jest inne, ale też i z tego, że różne są warunki, w jakich najmłodsi funkcjonują. Jedno jest pewne – okrycie dla maluszka trzeba wybierać bardzo starannie – niemowlę, które ma zbyt lekkie przykrycie i rozkopie się w nocy może zmarznąć, przykryte zbyt mocno – może się przegrzać. Obie sytuacje mogą doprowadzić do przeziębienia, które w przypadku najmłodszych dzieci nie jest błahostką.

Kołderka Juicy rozmiar S pink Juicy Details

Okrycie idealne

Specjaliści pytani o to, czym okrywać niemowlęta, mówią jednym głosem:  To zależy od pory roku. W ciepłe miesiące dobrze jest wybrać lekkie kołderki lub bawełniane kocyki (np. kocyki Juicy Details ze sklepu www.babymama.pl). To właśnie one zapewniają pełen komfort, swobodę ruchu i ciepło – a więc warunki, w których najmłodsi czują się po prostu dobrze. W chłodniejsze pory roku przydadzą się grubsze nakrycia – lekkie, ale ciepłe kołderki, bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry (np. kołderki Juicy Details). Kultywowane niegdyś pierzyny nie są dobrym rozwiązaniem- są zbyt ciepłe, zbyt ciężkie, mocno alergizujące.

Kocyk Juicy turquoise Juicy Details

Modne trendy idą tędy

Na mapie produktów dla najmłodszych kołderki i kocyki Juicy Details ze sklepu www.babymama.pl wyróżniają się szczególnie. Nie tylko ze względu na wykorzystanie materiałów najwyższego gatunku (atestowanej dzianiny bawełnianej i wysokogatunkowej bawełny o podwyższonej miękkości), staranność wykonania, nowatorskie rozwiązania projektowe, ale także z powodu bogactwa i unikalności proponowanych wzorów i kolorów. Pełne barw lamówki, pełne uśmiechu grafiki, delikatny, subtelny haft – to właśnie dzięki nim kołderki i kocyki Juicy Details są niezbędnym elementem tworzenia magicznego świata najmłodszych i podkreślenia indywidualności dziecka.

Kołderka Juicy rozmiar S yellow Juicy Details

Najnowsze kolekcje kołderek i kocyków marki Juicy Details rodzice znajdą w sklepie  www.babymama.pl *

 Juicy Details

Możesz również polubić…