Nowości

Bohaterowie „Krainy lodu” Disneya wracają na opakowania wody Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój, chcąc wspierać rodziców w budowaniu nawyku picia wody u dzieci, wprowadził na rynek kolejną odsłonę produktów skierowanych do najmłodszych. Na sklepowych półkach pojawiły się wody w opakowaniach z wizerunkami bohaterów uwielbianej przez dzieci „Krainy lodu”. Marka, ze względu na ogromną popularność filmu, po raz kolejny zdecydowała się na zamieszczenie na etykietach swoich produktów postaci: Elsy, Anny i Olafa.

 

„Kraina Lodu” to animowany film produkcji Walt Disney Animation Studio, który przedstawia historię sióstr Elsy i Anny oraz bałwanka Olafa. Animacja została nagrodzona dwoma Oscarami, w kategoriach: Najlepszy pełnometrażowy film animowany i Najlepsza piosenka. W Polsce płyta z muzyką do filmu osiągnęła status diamentowej oraz stała się najlepiej sprzedającym się soundtrackiem 20-lecia. „Kraina lodu” cieszy się niesłabnącą popularnością, a fani niecierpliwie wyczekują nowych historii. Jeszcze w tym roku do kin trafi świąteczna krótkometrażówka „Kraina lodu. Przygoda Olafa”, która jest zapowiedzią „Krainy lodu 2” zapowiedzianej na 2019 rok. Bohaterowie z pewnością będą dla dzieci doskonałą zachętą do sięgnięcia po górską wodę źródlaną.

Produkty z limitowanej serii dostępne są w butelkach o pojemności 0,33l. Ich wielkość i kształt doskonale pasuje do dziecięcych rąk.

Krystaliczna górska woda źródlana Żywiec Zdrój  z bohaterami filmu „Kraina lodu” dostępna będzie na sklepowych półkach do późnej jesieni.

Sugerowana cena: 1,89  zł.

Możesz również polubić…