Nowości

Bursztynowe Święta!

Kosmetyki to jedne z najchętniej kupowanych prezentów pod choinkę. Piękne opakowania oraz funkcjonalność tego podarunku cieszy większość z nas. Marka Jantar przygotowała w tym roku aż siedem zróżnicowanych zestawów jej kultowych kosmetyków. Znajdziemy w nich zarówno propozycje bazujące na cennych kruszcach przeznaczone do pielęgnacji ciała jak i zestawy dla włosomaniaczek.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 0

Pierwsza propozycja marki to 3 zestawy Jantar do ciała. Do wyboru mamy połączenie esencji bursztynowej ze szlachetnymi metalami w formie koloidu – platyną, złotem oraz srebrem. Te naturalne składniki aktywne tworzą system DNA REPAIR, który aktywizuje procesy odnowy i zasila energetycznie skórę. Zestawy łączące balsam do ciała i krem do rąk zapewniają kompleksową pielęgnację skóry oraz dłoni, a przepiękne opakowanie z miejscem na dedykację będą wspaniale prezentować się pod choinką.

Cena: 13,75 zł

Z kolei dla miłośników pielęgnacji włosów marka przygotowała zestawy łączące najskuteczniejsze produkty marki z jej najbardziej innowacyjnych linii. Wszystkie szampony, mgiełki, odżywki i maski bazują na wyjątkowych właściwościach esencji bursztynowej. Do dyspozycji mamy między innymi zestaw z esencją bursztynową oraz minerałami. Innowacyjna technologia stopniowego uwalniania składników aktywnych sprawia, że kosmetyki te mają uniwersalny charakter i rozwiązują różnorodne problemy włosów oraz skóry głowy. Druga propozycja to połączenie bursztynu z czarnym zlotem w postaci aktywnego węgla. Znajdziemy w niej wyjątkową pre-maskę i szampon. Wśród propozycji znalazł się także zestaw z kultową odżywką wcierką.

Cena: 16,50 zł

Możesz również polubić…