Nowości

Cece of Sweden ARGAN Sprzymierzeniec naszych włosów podczas jesiennej aury

Niezwykle wysoka zawartości witaminy E zapewniająca naszym włosom wyjątkową pielęgnację i nawilżenie. Do tego działanie regenerujące przywracające kosmykom piękny i zdrowy wygląd oraz zapobieganie rozdwajaniu się końcówek włosów. Mowa naturalnie o właściwościach pielęgnacyjnych oleju arganowego zawartego w kosmetykach Cece of Sweden. W jesienne chłody poprawią one stan naszych włosów, ich żywotność, a do tego zneutralizują efekt puszenia.

Już w starożytności kobiety znały pozytywny wpływ oleju arganowego na włosy. Dziś panie sięgają po niego równie chętnie, zwłaszcza jeśli ich włosy są łamliwe, przesuszone lub słabe. Jesienią warto zapewnić im intensywną regenerację dzięki masce do włosów oraz zadbać o końcówki z pomocą serum.

 

Maska z olejkiem arganowym głęboko i długotrwale nawilża włókno włosa, wzmacnia go i nadaje mu elastyczność zapobiegając utracie jego wilgotności. Po jej użyciu włosy pozostają odżywione, miękkie i lśniące. Sposób użycia: Niewielką ilość rozprowadź na wilgotnych, umytych szamponem włosach unikając bezpośredniej aplikacji na skórę głowy. Pozostaw na 3-5 minut, dokładnie spłucz.

Cena: 32 zł/ 250 ml

Serum z olejkiem arganowym intensywnie nawilża oraz wzmacnia włosy pozostawiając je miękkie, elastyczne i lśniące. Szczególnie polecany do rozdwojonych i przesuszonych końcówek. Sposób użycia: Po wysuszeniu włosów rozetrzyj w dłoniach kilka kropli i rozprowadź na pasmach włosów lub nałóż na same końcówki. Nie spłukuj.

Cena: 20 zł/ 75 ml

Możesz również polubić…