Nowości

CollaGenowa rewolucja w codziennej pielęgnacji! Marka KLAPP Cosmetics z nowym produktem Fill-Up Therapy 24h Cream z serii Collagen i zabiegiem gabinetowym!

Seria CollaGen zawiera wartościowy kolagen, ceniony w przemyśle kosmetycznym za swoją zdolność do wiązania wody oraz nadawania skórze objętości i gładkości. Dobrze znana i skuteczna formuła zmniejsza pierwsze oznaki starzenia się skóry. W serii CollaGen oprócz kremu dostępny jest również zabieg w gabinecie!

LINIA COLLAGEN

NOWOŚĆ! FILL-UP THERAPY 24h CREAM

ok. 390 zł/ 50 ml

24H-Cream-50-ml

Dzienno-nocny krem o lekkiej konsystencji do pielęgnacji dojrzałej skóry (dobrze tolerowany również przez skóry tłuste i skłonne do zanieczyszczeń).Wysoka zawartość kolagenu morskiego w widoczny sposób napina skórę wpływając pozytywnie na zachowanie młodzieńczych konturów.

Skóra staje się delikatniejsza i bardziej aksamitna, zwiększa się jej nawilżenie, napięcie i elastyczność.

Kolejny ważny składnik kremu to olej sojowy, który zawiera kwasy tłuszczowe, w tym cenne NNKT, witaminę E oraz lecytynę.

Witamina E (witamina młodości) gwarantuje skórze młody i zdrowy wygląd, natomiast lecytyna wraz z kwasami NNKT wspomagają lipidową barierę ochronną. Dzięki temu skóra jest odpowiednio nawodniona i natłuszczona, ale również zabezpieczona przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego.

Pozostałe składniki kremu to emolienty odpowiedzialne za odbudowę rezerw wilgoci w skórze oraz ochronę przed jej nadmierną utratą. Dwa – najważniejsze z nich to UNDECANE i TRIDECANE dopuszczone do stosowania w kosmetykach (jako bezpieczne dla skóry) przez ECCOCERT i COSMOS. Te dwa składniki w prawdzie natłuszczają skórę, ale dzięki temu, że odparowują z jej powierzchni nie dają poczucia tłustości.

ZABIEG GABINETOWY CollaGen

Starter-Set-Inhalt

Zabieg CollaGen przeznaczony jest dla każdego typu cery dojrzałej, wymagającej intensywnej terapii anti-aging. Zawarty w nim kolagen jest składnikiem strukturalnym skóry, odpowiedzialnym za jej elastyczność.

PRZEBIEG ZABIEGU

PRZYGOTOWANIE SKÓRY

Twarz, szyja i dekolt zostają oczyszczone przy użyciu Cleansing Cream Foam, a następnie przemyte tonikiem bezalkoholowym z linii Clean & Active.

PEELING

Na skórę twarzy, szyi i dekoltu przy pomocy pędzelka do masek nałożony zostaje peeling (z ominięciem okolic oczu). Należy ominąć bliskie okolice oczu. Po 15 minutach zostaje on zmyty ciepłym kompresem, a twarz stonizowana.

SERUM

Serum zostaje połączone z kulką, a następnie rozmasowane delikatnie na skórze twarzy, szyi i dekoltu.

MASKA

Po całkowitym wchłonięciu serum na skórę twarzy nałożona zostaje maska (wyjęta z saszetki i pozbawiona folii ochronnej).

ZAKOŃCZENIE

Po 20 minutach maska zostaje zdjęta, a w skórę twarzy wmasowany zostaje 24 h Cream.

EFEKTY

  • REDUKCJA ZMARSZCZEK
  • WYRÓWNANIE STRUKTURY SKÓRY
  • WYGŁADZENIE I UELASTYCZNIENIE SKÓRY
  • POPRAWA KONTURÓW TWARZY
  • WYRÓWNANIE POZIOMU WILGOCI W SKÓRZE

Możesz również polubić…