Na zdrowie

English Fields – nowa limitowana kolekcja od Jo Malone London

Jo Malone London słynie ze wspaniałych zapachów i brytyjskiego dziedzictwa. Co roku w marcu marka wprowadza kolekcję inspirowaną swoją ojczyzną. W tym roku motywem przewodnim tej wyjątkowej limitowanej edycji są angielskie zboża i łąki.

English Fields to zbożowe, ciepłe aromaty doprawione świeżością kwiatów. Każda z pięciu propozycji w kolekcji wyróżnia się prostotą oraz została stworzona tak, by móc łączyć się z innymi zapachami JoMalone London – zgodnie z filozofią Fragrance Combining™.

„Zboża od dawna były moją obsesją, te ziarna i inne apetyczne elementy krajobrazu, dlatego chciałam stworzyć na ich bazie niekonwencjonalne zapachy.”
Celine Roux – Dyrektor Działu Tworzenia Zapachów

„Postawienie zbóż i ziaren na pierwszym planie było dla mnie czymś zupełnie nowym, obszarem, którego jako twórca perfum jeszcze nie odkrywałam. Sposób, w jaki pracuję, doskonale pasował do tego projektu, ponieważ zawsze wykorzystuję wszystkie zmysły – zapach, dotyk, wzrok – i uwielbiam widzieć w głowie kolor, kiedy tworzę. To bardzo pomaga mi w kreowaniu czegoś spójnego.”
Mathilde Bijaoui – Mistrz perfumiarstwa

Poppy & Barley
Intensywnie czerwone maki tańczącena wietrze. Ożywione kolorem fiołki. Z owocem czarnej porzeczki. Otulone jęczmieniem i otrębami. Złagodzone pudrowymi nutami białego piżma.

Primrose & Rye
Falujące pola upstrzone prymulami, kołyszącymi się lekko na wiosennym wietrze. Ocieplone złotem kukurydzy. Rozjaśnione mimozą. Osadzone na uzależniającej bazie nut żyta i wanilii. Przepełnione słońcem.

Oat & Cornflower
Pełnowartościowy owies zebrany z pól, idealny na obfitą ucztę. Ciepły i pyszny. Ożywiony błękitnymi chabrami oraz szczyptą orzecha laskowego. Uzupełniony elegancką bazą z wetywerii.

Honey & Crocus
Apetyczny miód, prosto z ulu. Zmieszany z jaskrawymi kwiatami krokusów i angielską lawendą. Osłodzony odrobiną mleka migdałowego.

Green Wheat & Meadowsweet
Angielskie pole o brzasku, pełne wiosennej radości. Wypełnione łanami młodej, zielonej pszenicy. Rześkie i świeże. Zrównoważone energicznym charakterem grejpfruta. Połączone z łagodnymi, białymi nutami wiązówki.

English Fields Collection
Każda 30ml Cologne – sugerowana cena detaliczna 265 PLN
Produkty dostępne w sprzedaży od marca 2018 roku

Możesz również polubić…