Nowości

Eveline Cosmetics zaprasza do konkursu #niechowamsie2019

Trwa ogólnopolska akcja marki Eveline Cosmetics #niechowamsie2019! Eveline Cosmetics zachęca kobiety, by pozbyły się kompleksów i podczas sezonu letniego chwaliły się swoim pięknym ciałem – niezależnie od rozmiaru i wieku! Kampania #niechowamsie2019 w humorystyczny sposób podpowiada paniom, by podczas lata wybierały aktywny tryb życia, wymarzone krótsze sukienki, szorty i bikini. A jeśli chciałyby mieć w tym sprzymierzeńca, to z pomocą nadchodzą nowe kosmetyki do ciała Eveline Cosmetics – seria Slim Extreme 4D Clinic oraz Antycellulitowe Błoto Termale Slim Extreme 4D Scaplel!

Linia Slim Extreme to seria, która jest numerem 1 w Polsce w kategorii produktów antycellulitowych i ujędrniających. W tym roku do serii dołączyły nowości:

Antycellulitowy Superkoncentrat Wyszczuplający Slim Extreme 4D Clinic z efektem chłodzącym. Jest to preparat w formie gęstego serum. Należy stosować go jako kurację uderzeniową na noc na miejsca najbardziej wymagające poprawy oraz jako pierwszy krok w porannej pielęgnacji ciała. Cena: 24,99 zł (dostępny wyłącznie w drogeriach Rossmann).

Ultra-aktywny Antycellulitowy Krio-Żel Slim Extreme 4D Clinic to chłodząca propozycja dla pań wiernych kultowej formule kosmetyków modelujących Eveline Cosmetics. Żel zamknięty w dużej tubie ma za zadanie wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej w newralgicznych miejscach, czyli na udach, biodrach, pośladkach i brzuchu. Cena: 21,99 zł (dostępny wyłącznie w drogeriach Rossmann).

Superskoncentrowany Aktywator Wyszczuplania Dermo Reduktor Cellulitu Slim Extreme 4D Clinic podczas ćwiczeń rozgrzeje mięśnie do czerwoności! Nowoczesne opakowanie z aplikatorem w sprayu ułatwia aplikację kosmetyku w wybranych strefach. Dzięki formule rozgrzewającej wspomaga w redukcji cellulitu podczas aktywności fizycznej! Cena: 23,99 zł (dostępny wyłącznie w drogeriach Rossmann).

Antycellulitowe Błoto Termalne Slim Extreme 4D Scalpel dedykowane wszystkim fankom profesjonalnych zabiegów w SPA! Chłodząca formuła bazująca na błocie termalnym niezwykle skutecznie zwalczy wszelkie nierówności skóry na udach, biodrach, pośladkach i brzuchu. Co najlepsze! Tego błota nie trzeba spłukiwać, już po kilku minutach pięknie wchłania się w skórę nie zostawiając żadnych śladów.

Cena: 19,99 zł / 250ml

Aby zachęcić wszystkie Panie do akcji #niechowamsie, Eveline Cosmetics przygotował dla wszystkich konkurs! Na zwycięzców czeka aż 17 nagród. Nagrodą główną, która trafi w ręce szczęśliwego zwycięzcy jest miejski rower. Kolejną są trzy longboardy, trzy elektryczne hulajnogi oraz 10 zestawów kosmetyków marki Eveline Cosmetics, każdy o wartości 200 zł. Konkurs trwa do końca czerwca!

Zadanie konkursowe jest bardzo łatwe, należy:

  • Zrobić zdjęcie lub nakręcić film, którego głównym tematem będzie hasło kampanii #niechowamsie. Warunek konieczny to widoczny w materiale jeden z produktów z serii Slim Extreme 4D Clinic lub Slim Extreme 4D Scalpel Antycellulitowe Błoto Termalne.
  • Zgłoszenie (zdjęcie lub film) należy opublikować na swoim publicznym profilu Instagramowym z dedykowanymi hashtagami #niechowamsie2019, #evelinecosmetics oraz należy oznaczyć markę @evelinecosmetics.

Bezpośredni link do konkursu:

https://www.instagram.com/p/BxkO0j9oUNJ/

Możesz również polubić…