Na zdrowie

Himalaya Gum Expert – zioła w służbie pięknego uśmiechu i zdrowych dziąseł

Firma Himalaya Wellness jest pionierem w wykorzystywaniu współczesnej nauki do ponownego odkrycia i potwierdzenia dobrodziejstw Ajurwedy. Marka już od ponad 90-ciu lat wykorzystuje w swoich produktach uzdrawiającą moc ajurwedyjskich ziół. Na ich bazie stworzyła również niezwykle skuteczne produkty do higieny i ochrony jamy ustnej z serii Gum Expert. Pasty i płyny Himalaya Gum Expert, pełne roślinnych składników aktywnych, to idealne rozwiązanie w codziennej pielęgnacji.

Ajurweda to system uzdrawiania, który narodził w Indiach ponad 5 tysięcy lat temu i opiera się na stosowaniu ziół w celu utrzymania dobrego zdrowia. Nowoczesne badania kliniczne pozwoliły na udowodnienie skuteczności wielu ajurwedyjskich preparatów ziołowych – aż 250 z nich trafiło następnie do składów produktów z logo Himalaya Wellness.        

W ofercie marki Himalaya Wellness, która swoją filozofię opiera na ajurwedyjskiej równowadze, poza kosmetykami do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, znajdują się produkty do higieny i ochrony jamy ustnej. Pasty do zębów z serii Himalaya Gum Expert zawierają ekstrakt z drzewa arakowego, znanego jako Miswak, naturalne środki ściągające, papainę, bromelinę, wyciąg z łupin orzecha i mentol. Są w 100% wegetariańskie. Dzięki zawartym roślinnym składnikom aktywnym, seria Himalaya Gum Expert chroni przed zapaleniami dziąseł, pomaga przeciwdziałać ich krwawieniu oraz utrzymuje je w dobrym stanie. A przecież to właśnie dziąsła, nie tylko zdaniem ekspertów Himalaya Wellness, ale i lekarzy stomatologów, to klucz do zdrowych zębów i prawidłowej higieny jamy ustnej! Wybrane pasty Himalaya Gum Expert pomagają zapobiegać gromadzeniu się płytki nazębnej, chronią szkliwo oraz skutecznie usuwają przebarwienia z powierzchni zębów, sprawiając że stają się one wyraźnie bielsze już w 2 tygodnie. W linii Himalaya Gum Expert znajdziemy m. in. pasty Sparkly White, Complete Care oraz Stain Away. Seria Gum Expert to również płyny do płukania jamy ustnej, które stanowią uzupełnienie codziennej pielęgnacji oraz gwarancję ochrony przed bakteriami do 12 godzin.

Pasta do zębów Himalaya Herbals Gum Expert – Sparkly White

W 100% wegetariańska pasta Himalaya Herbals Sparkly White to przełomowa ziołowa formuła oparta na Technologii Enzymów Roślinnych z papai i ananasa, które delikatnie usuwają przebarwienia z powierzchni zębów i sprawiają, że stają się one wyraźnie bielsze już w 2 tygodnie. Brak chemicznych wybielaczy zapewnia szkliwu bezpieczeństwo, bromalina i papaina ograniczają tworzenie się płytki nazębnej, goździk ma właściwości antybakteryjne a miswak, czyli ekstrakt z drzewa arakowego, składnik występujący we wszystkich pastach Gum Expert, pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł.

Cena: Pasta Himalaya Herbals Gum Expert – Sparkly White: 11,29 zł (op. 75 ml)

Pasta do zębów Himalaya Herbals Gum Expert – Complete Care

Himalaya Herbals Complete Care to w 100% wegetariańska, zaawansowana formuła ziołowa, która zapewnia zębom 12-godzinną ochronę przed bakteriami oraz świeży oddech. Pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł i gromadzeniu się płytki nazębnej, dzięki zawartości roślin babool oraz miswak. Zawarte w paście ekstrakt z granatu oraz triphala to naturalne środki ściągające.

Cena: Pasta Himalaya Herbals Gum Expert – Complete Care: 11,29 zł (op. 75 ml)

Pasta do zębów Himalaya Herbals Gum Expert – Stain Away

Pasta do zębów Himalaya Herbals Stain Away to unikatowa ziołowa formuła, która wykorzystuje Technologię Enzymów Roślinnych z papai i ananasa, ograniczającą tworzenie się płytki nazębnej. Zawiera goździki, mające właściwości antybakteryjne oraz miswak, który pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł. Pasta Stain Away delikatnie usuwa plamy z herbaty, kawy i papierosów, a jej regularne stosowanie pomaga zapobiegać pojawianiu się nowych przebarwień. Nie zawiera chemicznych wybielaczy oraz fluoru, jest w 100% wegetariańska. Zapewnia długotrwały świeży oddech.

Cena:  Pasta Himalaya Herbals Gum Expert – Stain-Away 11,29 zł (op. 75 ml)

Płyn do płukania jamy ustnej Himalaya Gum Expert – Mint Fresh

Płyn Himalaya Mint Fresh skutecznie usuwa do 99,9% bakterii znajdujących się w jamie ustnej i chroni ją przed bakteriami przez następne 12 godzin. Dzięki zawartości mięty pomaga zapobiegać powstawaniu przykrego zapachu z ust, zapewnia również długotrwale świeży oddech. Olejek z kopru włoskiego, który znajduje się w składzie płynu Himalaya Mint Fresh zawiera terpeny, które odpowiadają za jego właściwości antybakteryjne. Jest również silnym środkiem ściągającym, pomocnym przy problemach z dziąsłami.

Cena: Płyn do higieny jamy ustnej Himalaya Gum Expert Mint Fresh – 14,99 zł (op. 450 ml)

Możesz również polubić…