Dla mam,Nowości

Idea hipoalergicznej pielęgnacji niemowląt Idee Derm Baby

IDEE DERM BABY od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm to linia dermokosmetyków do mycia i pielęgnacji ciała, twarzy i włosków najmłodszych członków rodziny. Tworzą ją cztery mające rekomendację pediatrów produkty, idealne dla maluszków już od 1. dnia życia.

Wszystkie specjalistyczne produkty do pielęgnacji z logo IDEE DERM wyróżnia apteczna jakość, szybkość działania oraz przyjemność podczas aplikacji. Niedawno do propozycji dla rodziców dołączyły dermokosmetyki stworzone specjalnie z myślą o niemowlętach i małych dzieciach. Linię IDEE DERM BABY tworzą cztery preparaty: dwa delikatnie myjące, czyli żel 3 w 1 i emulsja 2 w 1 do kąpieli, które nie szczypią w oczy, a także balsam i krem do pielęgnacji, nawilżające skórę i chroniące ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Sekretem formuł dermokosmetyków IDEE DERM BABY, w opakowaniach w urocze owieczki, jest lanolina. Ma ona skład przypominający ludzkie sebum, dzięki czemu jest doskonale tolerowana przez skórę od 1. dnia życia. Co więcej, tak samo dobrze sprawdzi się w przypadku skóry normalnej, jak i wrażliwej, alergicznej, a nawet atopowej. Receptury uzupełniają takie składniki, jak ekstrakt z bawełny, betaina, alantoina, gliceryna roślinna czy masło shea. Wszystkie produkty zostały oczywiście przebadane dermatologicznie i uzyskały rekomendację pediatry, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas stosowania.

IDEE DERM BABY DELIKATNE PRODUKTY MYJĄCE

W linii znajdziemy dwa preparaty delikatnie myjące. Emulsja 2 w 1 do kąpieli i mycia ciała zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, w tym lanolinę, olej słonecznikowy, betainę i ekstrakt z bawełny. Dzięki temu zapobiega przesuszeniom oraz delikatnie natłuszcza, pozostawiając skórę dziecka idealnie gładką, miękką i ukojoną. Natomiast Żel 3 w 1 do mycia twarzy, ciała i włosów to delikatny żel o przyjaznym dla skóry pH, który delikatnie, ale skutecznie oczyszcza i odżywia ciało oraz włosy dziecka. Również zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, a wśród nich lanolinę, alantoinę, roślinną glicerynę i ekstrakt z bawełny.

IDEE DERM BABY PREPARATY DO CODZIENEJ PIELĘGNACJI SKÓRY

To odpowiedź na wyjątkowe potrzeby małych skarbów i ich troskliwych rodziców. Balsam do ciała działa kojąco, odżywczo i nawilżająco. Jego formułę tworzy 98% składników pochodzących z natury, w tym lanolina, olej canola, olej słonecznikowy, masło shea, olej kokosowy, gliceryna roślinna, inulina, alantoina i ekstrakt z bawełny. Balsam łatwo się wchłania i wspiera naturalne funkcje ochronne skóry. Natomiast Krem ochronny do twarzy ma lekką formułę, przyjazne pH i także zawiera 98% składników naturalnych, m. in. lanolinę, olej słonecznikowy, olej canola, masło shea, betainę, ekstrakt z bawełny i alantoinę. Zapewnia intensywne nawilżenie i natłuszczenie, a przy tym koi, łagodzi i wzmacnia barierę ochronną delikatnej skóry dziecka.

IDEE DERM Baby Emulsja 2w1 do kąpieli i mycia ciała: 29,49 zł/400 ml
IDEE DERM Baby Żel 3w1 do mycia twarzy, ciała i włosów: 30,99 zł/400 ml
IDEE DERM Baby Balsam do ciała: 28,49 zł/175 ml
IDEE DERM Baby Krem ochronny do twarzy: 17,99 zł/50 ml

Kosmetyki i wyroby medyczne dostępne wyłącznie w aptekach oraz na stronie producenta: https://ideepharm.pl

Możesz również polubić…