Nowości

Nowa linia dermokosmetyków Sesderma Serenity. Nocny rytuał dla Twojej skóry

Nie ma strefy życia, na którą sen nie oddziałuje. To w jego trakcie regulujemy funkcje hormonalne, oczyszczamy organizm z toksyn, regenerujemy się, czy realizujemy podstawowe funkcje poznawcze, takie jak pamięć. Bez zdrowego snu nie potrafimy być uważnymi słuchaczami czy kreatywnymi pracownikami. Pomimo to ze snu rezygnujemy najchętniej na rzecz nowego serialu czy pracy po godzinach. Zapominamy o tym, że tak samo jak ładujemy nasze smartfony, tak samo musimy naładować własne baterie. A to odbywa się w trakcie snu. 8 godzin snu dziennie to najcenniejszy sekret urody – niewielu osobom udaje się jednak osiągnąć ten cel. Dlatego powstała nowa linia produktów SESDERMA SERENITY, wzbogacona o melatoninę i kompleks relaksujący, który przywraca komórkom energię w ciągu nocy.

CZYM JEST MELATONINA?

Melatonina to hormon regulujący sen, który jest uwalniany w większych ilościach w nocy. Poza zastosowaniem w celu poprawy zaburzeń snu, melatonina działa również na keratynocyty i fibroblasty, chroniąc je przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promieniowanie ultrafioletowe i stres oksydacyjny.

Linia SERENITY zawiera również magnez oraz wyciąg z lotosu błękitnego i różowego – kompleks relaksujący, który dostarcza energii na poziomie metabolicznym, zwiększa syntezę kolagenu i stężenie antyoksydantów. Formuła obejmuje także inne składniki aktywne o działaniu przeciwstarzeniowym, nawilżającym i regenerującym, takie jak adenozyna, kwas hialuronowy, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej czy kurkuma.

Cykl dobowy i dobry sen są kluczowe zarówno dla zdrowia jak i urody. Marki, której misją jest uczenie nas wsłuchiwania się w swoją skórę, w jej potrzeby. Skóra to niesłychanie ważny narząd, a jej zdrowie wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale i na samopoczucie, a nawet stan psychiczny. Dlatego jej potrzeby muszą być zaspokojone. Marka Sesderma poprzez swoje linie produktowe uczy nas „rozmawiać” ze swoją skórą. „W czasie snu regulują się funkcje hormonalne, organizm oczyszcza się z toksyn i regeneruje na wszystkich poziomach: od mózgu po skórę. Ma tego świadomość również branża beauty, która coraz częściej zwraca uwagę na kwestie właściwego wysypiania się. Tę zależność świetnie rozumie także dr Gabriel Serrano – założyciel hiszpańskiej marki Sesderma. Dlatego właśnie postawała linia Sesderma Serenity.” – mówi Elżbieta Skalska, Global Business Director marki Sesderma.

Produkty z linii SERENITY działają na organizm nie tylko na poziomie skóry, ale również na zmysły, odprężając ciało i umysł, a jednocześnie zapewniając skórze różnorodne korzyści:

  • Regulują cykl snu, dostarczając komórkom energię i regenerując skórę w ciągu nocy.
  • Mają silne działanie antyoksydacyjne, które chroni przed promieniowaniem słonecznym i stresem oksydacyjnym.
  • Ich działanie relaksujące sprzyja nocnemu odpoczynkowi.
  • Wyrównują koloryt skóry.

Dzięki działaniu melatoniny umożliwia intensywną naprawę komórek oraz pomaga regulować rytmy dobowe skóry. Dostarcza komórkom ekstra energii sprawiając, że rano skóra wygląda na wypoczętą i jest wzmocniona. Jak po wspaniałym śnie trwającym pełne 8 godzin. „Sesderma Serenity to linia bogata w przeciwutleniające składniki aktywne i melatoninę – zwalcza uszkodzenia, które wolne rodniki spowodowały w ciągu dnia. Pomaga nam spać lepiej i regenerować się mocniej.” – wyjaśnia Anna Kwaśnik, Head of Marketing marki Sesderma.

Zakochaj się w delikatnym, łagodnym i relaksującym aromacie, lekkiej i nawilżającej konsystencji oraz wyjątkowym uczuciu komfortu już od pierwszej aplikacji.

Możesz również polubić…