Nowości

Idealna oprawa Twoich oczu z SINSKIN – sprawdź jak stylizować brwi!

Brwi. Od kilku sezonów wiodą prym wśród makijażowych trendów stając się jednym z najważniejszych elementów codziennego make’upu. Kiedyś raczej pomijane, cienkie, o ostro zarysowanej linii, dzisiaj gęste i wyraziste. Jaki jest sekret poprawnej stylizacji brwi? Od czego zacząć? Przepis na perfekcyjne spojrzenie zdradził nam Adam Prządka, Head of Artistry marki SINSKIN.

Temat brwi w ostatnich latach niezwykle się rozwinął. Kobiety na całym świecie zaczęły zwracać uwagę nie tylko na to, jak odpowiednio wykonywać ich regulację, ale jak je malować i stylizować.
Nic dziwnego – źle wyregulowane brwi potrafią niekorzystnie wpływać na kształt całej naszej twarzy, a nieprawidłowo umalowane – zniszczyć końcowy efekt makijażu.

Co dają nam ładnie podkreślone brwi?

Prawidłowy makijaż brwi uwydatnia rysy twarzy, pozwala zwiększyć optycznie powierzchnię powiek,  czyli mówiąc wprost – „otwiera oko”. Niezwykle popularny, ale i jednocześnie sprawiający wiele trudności… Co zrobić, aby być pewnym efektu końcowego i mieć piękne, naturalne brwi w kilka chwil? Bez obaw, nie trzeba sięgać, bo permanentne rozwiązania, które nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, a pozostają z nami już na zawsze…

OTO KILKA WAŻNYCH KRÓKÓW, KTÓRE POMOGĄ ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ Z MAKIJAŻEM BRWI!

 Krok 1: Jaki mam kształt brwi?

Na samym początku musimy sobie zadać to podstawowe pytanie. Każda z nas ma inny kształt oczu, do którego pasuje inny typ brwi. Ważne jest, abyśmy były tego świadome, a dopiero potem przystąpiły do ich malowania w odpowiedni sposób, a nie wzorowały się np. na koleżance.

BRWI O LEKKO ZAZNACZONYM ŁUKU

BRWI O MOCNO ZAZNACZONYM ŁUKU

BRWI ZAOKRĄGLONE            

                                                

BRWI PROSTE

Rada: Kiedy potrafimy już rozpoznać kształt naszych brwi starajmy się je podkreślać w taki sposób, aby wyglądały one jak najbardziej naturalnie. Nie wychodźmy zbytnio poza ich granice, starajmy się raczej je uzupełniać, a nie zmieniać ich kontur. Dzięki temu, makijaż dzienny będzie harmonijny i podkreśli naturalne rysy twarzy.

Krok 2. Jaką mam gęstość brwi?

BRWI PEŁNE                                                                           

BRWI RZADKIE I NIEPEŁNE

Krok 3. Który produkt najlepiej pasuje do Twojego rodzaju brwi?

Tę decyzję podejmujemy na podstawie wcześniejszego określenia typu i kształtu brwi. W przypadku brwi pełnych, gdy potrzebujemy tylko delikatnie wzmocnić i uzupełnić  brakujące włoski, idealnie sprawdzą się wąskie kredki. Najlepiej te produkowane na bazie wosku. Warto, więc sięgnąć po SINSKIN MUST.HAVE BROW PENCIL – kosmetyk występuje w wersji dla blondynek i brunetek. Wąska końcówka kredki pozwala bardzo precyzyjnie “dorysować” i zagęścić nasze brwi. Idealną techniką jest wyrysowywanie pojedynczych włosków krótkimi i stanowczymi ruchami. Dzięki temu, efekt końcowy jest niezwykle naturalny!

Jeśli jesteś posiadaczką brwi rzadkich, czyli takich które wymagają mocniejszych efektów i wypełnienia, świetnie nadadzą się do tego produkty kremowe. Sięgnij po pomadę do brwi np. SINSKIN MUST.HAVE CREAMY BROWSHADOW, dostępną w aż 4 odcieniach. Dopasowanie jej zatem do włosów ciemnych i jasnych nie będzie stanowić problemu. Dodatkowo, pomada jest wodoodporna i o intensywnej pigmentacji, co pozwoli dokładnie i precyzyjnie wyrysować kształt brwi, a produkt utrzyma się na brwiach przez cały dzień.

Krok 4. Jak dobrać kolor produktów do brwi?

Gdy już wiesz, jaki masz kształt brwi, jaka jest ich gęstość oraz jaki efekt chcesz uzyskać, możesz przejść do kolejnego kroku. Zakup produktu o odpowiednim kolorze. Nie jest to łatwe, ale pamiętaj by wybierać ten najbardziej zbliżony do twojego naturalnego, ewentualnie odrobinę jaśniejszy. Wykonując makijaż brwi w ten sposób, uzyskasz najbardziej naturalny efekt, a taki jest teraz najmodniejszy.

Rady od eksperta SINSKIN!

  1. Jeśli próbujesz zakryć nieudany makijaż permanentny brwi, sięgnij po mocno napigmentowaną pomadę. Ten produkt sprawdzi się do tego idealnie!
  2. PAMIĘTAJ! Brwi to siostry, ale nie bliźniaczki! Nie muszą być identyczne i idealnie symetryczne. Drobne różnice spowodują, że będą wyglądały bardziej naturalnie
    i nietuzinkowo.
  3. Jeśli przeszłaś już przez wszystkie wymienione wyżej etapy, do dzieła! Czas na makijaż! Pomocny będzie diagram brwi, dzięki któremu dowiesz się gdzie powinna zaczynać się, a gdzie kończyć idealna linia brwi.

Produkty SINSKIN dostępne są w wybranych drogeriach sieci Rossmann.

Możesz również polubić…