Nowości

Innowacja Jantar – szampon… w piance!

Chętnie stosujemy kosmetyki w piance, które umożliwiają wygodne dozowanie, szybką aplikacje i świetne efekty. Właśnie dlatego marka Jantar stworzyła wyjątkowy… szampon w postaci pianki! Jego ultralekka konsystencja nie obciąża nawet bardzo cienkich i delikatnych włosów, piankowa formuła przyspiesza mycie głowy, a starannie dobrane składniki aktywne pozwalają nadać fryzurze wspaniałej objętości.  Nic dziwnego, że zdobył wyróżnienie In Style Best Beauty Buys 2018 w kategorii „Włosy”.

Ultradelikatny szampon w piance Jantar to kosmetyk oparty na niezwykle skutecznej recepturze wykorzystującej unikalne właściwości bursztynu. Ten cenny minerał wzmacnia i odżywia nasze włosy skutecznie je pielęgnując. W kosmetyku towarzyszy mu także kolagen, który nadaje włosom sprężystość jednocześnie zapobiegając ich rozdwajaniu się i łamaniu oraz Volume Booster, specjalistyczny składnik mający za zadanie zwiększenie objętości naszych pasm i jednocześnie ułatwianie ich stylizacji po umyciu głowy. Takie trio zapewni wspaniały wygląd fryzury nawet posiadaczkom bardzo cienkich i delikatnych włosów. Co więcej, dzięki innowacyjnej formie lekkiej pianki można go stosować codziennie bez obawy o uszkodzenie, nadmierne odtłuszczenie czy przesuszenie fryzury. Szampon delikatnie myje i pielęgnuje osłabione włosy przywracając im utraconą objętość i blask.

Sposób użycia: Przed użyciem mocno wstrząsnąć pojemnikiem. Nałożyć na dłoń odpowiednią ilość pianki i wmasować w skórę głowy i wilgotne włosy. Następnie spłukać. I już gotowe!

Jantar szampon w piance cena: 14 zł/ 180 ml

Możesz również polubić…