Nowości

IP: Pobudź swój wewnętrzny potencjał z Nivea Hydra Skin Effect!

Odpowiednie nawodnienie to podstawa prawidłowej pielęgnacji. Nie od dzisiaj wiadomo, że woda, jako jeden ze składników skóry, jest niezbędna do jej prawidłowego funkcjonowania. Skóra pozbawiona wody staje się sucha, wrażliwa i bardziej skłonna do powstawiania zmarszczek. Często jednak ze względu na intensywny styl życia, zapominamy o odpowiednim nawodnieniu. Kluczowym elementem jest zatem dobranie takich kosmetyków, które w szybki i skuteczny sposób nawilżą skórę, by była pełna życia. Dlatego NIVEA stworzyła linię NIVEA Hydra Skin Effect z czystym kwasem hialuronowym [HA], która zapewnia 72h nawodnienia i wyjątkowe uczucie odprężonej skóry!

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Znajduje się on w prawie każdej komórce skóry, zapewnia odpowiednią wilgotność i objętość w górnej warstwie naskórka. Niestety, naturalna produkcja kwasu hialuronowego maleje wraz z wiekiem, dlatego skóra może stać się bardziej przesuszona, wolniej się regenerować, co w rezultacie prowadzi do powstawania zmarszczek. Jednak jak pokazują badania, istnieje sposób, aby w nieinwazyjny sposób wpłynąć na produkcję własnego kwasu hialuronowego.

Innowacyjna formuła NIVEA Hydra Skin Effect wypełniona czystym kwasem hialuronowym [HA], nie tylko zapewnia intensywne nawilżenie skóry i widoczne wygładzenie, ale także aktywuje komórki skóry do 3-krotnie większej produkcji własnego kwasu hialuronowego. Czyste i cenne cząsteczki HA – które dzielą się na długołańcuchowe, czyli zatrzymujące wodę w skórze, oraz krótkołańcuchowe, wnikające głębiej w skórę – otrzymywane są dzięki wieloetapowej filtracji. To sprawia, że na długo nawadniają skórę od środka, by była widocznie wygładzona i pełna blasku.

W linii NIVEA Hydra Skin Effect znajduje się lekki żelowy krem na dzień, który dzięki innowacyjnej formule nie pozostawia uczucia lepkości; regeneracyjny żel-krem na noc, który sprawia, że skóra
o poranku skóra jest promienna i sprężysta; esencja-serum, która wchłania się już w 20 sekund, i natychmiast zwiększa poziom nawodnienia oraz ampułki zawierające 2,5x wyższe stężenie czystego HA, które działają jak upiększająca kuracja.

Zapytaj eksperta Dr n. med. Magdalena Łuczkowska dermatolog i ekspert NIVEA

Czy kwas hialuronowy naturalnie produkowany przez naszą skórę działa lepiej niż ten stosowany w linii NIVEA Hydra Skin Effect?

Oczywiście, nie jesteśmy w stanie w pełni zastąpić precyzji i indywidualności, z jaką pracują komórki naszego organizmu,
w tym skóry. Ale możemy pomóc im czy wręcz zastąpić ich działanie, kiedy w naturalny sposób zużywają swoje biologiczne możliwości. Tak jest właśnie w przypadku produkcji kwasu hialuronowego, tak ważnego składnika, warunkującego nawilżenie i jędrność skóry. Jego produkcja w skórze spada już po 25. roku życia, a całkowicie zanika w 80. roku życia. Dlatego tak ważne jest jego uzupełnianie w codziennej pielęgnacji. Istotny jest także wybór odpowiednich formuł z kwasem hialuronowym – tylko odpowiednio dobrane długości łańcuchów i ich odpowiednie proporcje w formule są w stanie zbliżyć się do idealnych warunków, jakie naturalnie panują w zdrowej skórze!

Poznaj bliżej niezwykłą moc wody w linii NIVEA HYDRA SKIN EFFECT!

OCZYSZCZANIE TWARZY

Micelarny żel do mycia twarzy HYDRA SKIN EFFECT

Micelarny żel z czystym kwasem hialuronowym usuwa makijaż i zanieczyszczenia, nawadnia oraz odświeża.

⦁ Zawiera formułę oczyszczająco-nawadniającą
z czystym, wysoko skoncentrowanym kwasem hialuronowym [HA].
⦁ Głęboko oczyszcza nie wysuszając skóry.
⦁ Zapewnia uczucie nawodnienia i odświeżająco czystej skóry.
⦁ Sprawia, że skóra wygląda zdrowo i może oddychać.

23,99 zł / 150 ml Rekomendowana cena detaliczna

Płyn micelarny HYDRA SKIN EFFECT

Płyn micelarny z czystym kwasem hialuronowym skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia nie wysuszając skóry. Zapewnia uczucie nawodnienia i odświeżająco czystej skóry.

⦁ Zawiera formułę oczyszczająco-nawadniającą z czystym, wysoko skoncentrowanym kwasem hialuronowym [HA].
⦁ Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia nie wysuszając skóry.
⦁ Zapewnia uczucie nawodnienia i odświeżająco czystej skóry.
⦁ Sprawia, że po użyciu skóra wygląda zdrowo i może oddychać.

23,99 zł / 400 ml Rekomendowana cena detaliczna

PIELĘGNACJA TWARZY

Żel na dzień NIVEA HYDRA SKIN EFFECT MOC NAWILŻENIA

Żel na dzień z czystym kwasem hialuronowym natychmiastowo i intensywnie nawadnia oraz wygładza cerę, zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu. Skóra jest nawodniona od wewnątrz przez 72H, dzięki czemu wygląda zdrowo i promiennie.
⦁ Sprawia, że cera wygląda zdrowo i jest pełna blasku.
⦁ Zawiera zaawansowane składniki aktywne, dzięki którym drobne linie są widocznie wygładzone.
⦁ Nie pozostawia uczucia lepkości i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu.
⦁ Nadaje skórze promienny blask.

47,99 zł / 50 ml Rekomendowana cena detaliczna

Żel na noc NIVEA HYDRA SKIN EFFECT MOC NAWILŻENIA

Żel-krem na noc sprawia, że skóra o poranku jest zregenerowana i sprężysta, dzięki czemu wygląda zdrowo i promiennie. Drobne linie są widocznie wygładzone, a lekka, żelowa formuła delikatnie wtapia się w skórę i nie pozostawia na niej uczucia lepkości.

⦁ Zapewnia 72H nawodnienia – skóra jest nawodniona od środka.
⦁ Delikatnie wtapia się w skórę dzięki żelowo-kremowej formule.
⦁ Nie pozostawia uczucia lepkości i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu.
⦁ Sprawia, że skóra jest zregenerowana i sprężysta o poranku.

47,99 zł / 50 ml Rekomendowana cena detaliczna

PIELĘGNACJA ZAAWANSOWANA

Esencja-serum głęboko nawadniające NIVEA HYDRA SKIN EFFECT

Esencja-serum głęboko nawadniające z czystym kwasem hialuronowym zapewnia intensywnie nawilżenie i nawodnienie przez 72H. Innowacyjna formuła jest wypełniona czystym kwasem hialuronowym, który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Pozostawia jedwabiście nawilżoną skórę.
⦁ Wchłania się już w 20 sekund.
⦁ Zapewnia nawodnienie skóry przez 72H.
⦁ Delikatnie wtapia się w skórę dzięki wyjątkowo lekkiej formule.
⦁ Zwiększa poziom nawilżenia i sprężystości skóry.

59,99 zł / 50 ml Rekomendowana cena detaliczna

Możesz również polubić…