Nowości

Maffashion zdobywa Kalifornię z Aussie!

Julia Kuczyńska – Maffashion wyruszyła w podróż do gorącej Kalifornii. Nieustanna zabawa, szaleństwa na plażach niemal identycznych, jak te w Australii, kąpiele w oceanie, poszukiwanie południowego słońca, brzmi super! Prawda? Jednak co zrobić, żeby włosy wyglądały idealnie w każdej sytuacji? Maffashion znalazła na to odpowiedź! Wielbicielka światowych festiwali i bywalczyni największych pokazów mody rozpoczęła współpracę z marką Aussie. Efekty możecie podziwiać na FB, Instagramie i… sklepowych półkach.

Maffashion to ikona polskiej blogosfery, a Aussie to kultowa marka kosmetyków do włosów z australijskimi składnikami, które pokochały dziewczyny na całym świecie. Jak podkreśla nowa #AussieGirl, kluczowa przy podejmowaniu decyzji o współpracy była jakość produktu oraz wartości, które promuje marka.

– „Kiedy otrzymałam propozycję od Aussie nie wahałam się ani chwili. Znałam już produkty marki – są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii! Wszyscy wiedzą, że częste sesje i podróże sprawiają, że włosy potrzebują szczególnej pielęgnacji i produktów, które pozwolą na szybką regenerację. A Aussie idealnie spisuje się w każdej sytuacji! Cieszę się, że teraz mogę przedstawić markę także moim obserwatorkom. Aussie to marka godna polecenia, a w zapachach poszczególnych produktów można się zakochać!.“

W szerokim portfolio marki dostępnych jest wiele wariantów cudownych 3. minutowych odżywek o sile maski, szamponów, odżywek, olejków oraz suchych szamponów. Australijskie składniki, magiczne formuły, kuszące zapachy – każda #AussieGirl znajdzie swój hit, który uratuje jej włosy z niejednej opresji.

Współpraca blogerki z Aussie rozpoczęła się w mieście, które nigdy nie śpi. Los Angeles, bo właśnie tam powstawały filmy promujące produkty marki, nigdy nie zwalnia tempa, tak samo jak Maffashion. Był to bardzo pracowity, ale i zwariowany czas – kąpiele w oceanie, pływanie w basenie, przejażdżki kabrioletem, szaleństwa na plaży, zabawy w parku rozrywki, bo nie musisz mieć zahamowań, kiedy masz Aussie. Aussie dotrzymuje kroku Julii również w codziennych sytuacjach: cudowna odżywka 3 Minute Miracle błyskawicznie regeneruje jej włosy po częstych sesjach zdjęciowych, a smakowicie pachnący suchy szampon zapewnia uczucie czystych i pełnych objętości włosów przez cały dzień. Jeśli Ty też chcesz od życia więcej, zacznij od włosów!

Możesz również polubić…