Na zdrowie,Nowości

Mama superbohaterka…ale przede wszystkim kobieta!

Bycie mamą to nie lada wyzwanie, które wymaga „supermocy”. Praca, dom, rodzina to prawdziwe przedsiębiorstwo. Często doba wydaje się za krótka. Kobiety, mamy walczą i nie poddają się jak prawdziwe superbohaterki. Ale czy w natłoku wszystkich obowiązków pamiętają o zadbaniu o własne zdrowie?

Współczesne mamy są coraz bardziej niezależne, interesują się własnym rozwojem, zakładają firmy. Starają się pogodzić życie osobiste oraz prywatne. Praca na pełnych obrotach, troska o dzieci, rodzinę, rola gospodyni domowej, to wiele wyzwań, z którymi mierzą się każdego dnia. Planowanie zajęć przez kobietę będącą matką, to nie tylko organizowanie go dla siebie. To przede wszystkim stworzenie harmonogramu zajęć dla domowników, w przedsiębiorstwie zwanym „gospodarstwem domowym”.

Dbanie o rodzinę to również zadbanie o siebie

Nadmiar obowiązków nie jest wymówką, aby zadbać o swoje zdrowie. Zrób sobie prezent i zbadaj się! Najbardziej zajęte mamy powinny zaplanować swoje badania z dużym wyprzedzeniem. Można to zrobić w czasie, gdy dzieci zaczną wakacje, więc zbliża się idealny moment! Innym sposobem jest ustalenie ich terminu na dzień Twoich urodzin! Nie możesz sobie sprawić lepszego prezentu! Jednym z podstawowych badań, o których powinnaś pamiętać jest cytologia. Niestety większość kobiet decyduje się na cytologię dopiero wtedy, gdy czuje, że z ich organizmem jest coś nie w porządku. To błąd. Regularne badania pomogą szybko wykryć i zminimalizować ryzyko zachorowania na wszelkie schorzenia nowotworowe. Dzięki wizytom u ginekologa, szybko przeciwdziałasz także infekcjom grzybiczym i bakteryjnym.

Bądź świadomą mamą! Dbanie o zdrowie intymne to Twoja inwestycja w przyszłość

Pamiętaj, jesteś przede wszystkim kobietą i szczególnie ważne dla Ciebie jest wyrobienie nawyku dbałości o higienę okolic intymnych. Nieodpowiednia bielizna, otarcia okolic intymnych, stosowanie niewłaściwych środków higieny mogą stać się przyczyną stanu zapalnego, który może objawić się bólem, świądem, pieczeniem. Czasami nawet najlepsza profilaktyka nie pomoże nam uchronić się przez zakażeniem. Nie zapomnij uzupełnić apteczki o preparat, który pomoże Ci w trudnej sytuacji. Przykładem leku dostępnego bez recepty jest Tantum Rosa, która już od ponad 20 lat pomaga Polkom w dbaniu o zdrowie intymne.  Zawarta w nim benzydamina działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i miejscowo znieczulająco.

A jeśli już dojdzie do infekcji? Wystarczy właściwa szybka reakcja na niepokojące objawy, aby skutecznie zwalczyć problem.  Nie czekaj, zastosuj lek Tantum Rosa, który pozwoli zmniejszyć intensywność uciążliwych dolegliwości. Tantum Rosa pomoże przetrwać ten trudny okres redukując: ból, świąd, pieczenie okolic intymnych!

Pamiętaj jednak, aby wszystkie wątpliwości związane ze stanem zdrowia wyjaśnić u Twojego ginekologa. Większość infekcji intymnych wymaga odpowiedniego leczenia z zastosowaniem leków przyczynowych, które dostępne są na receptę. Tylko ginekolog po dokładnym badaniu może zalecić  odpowiedni schemat leczenia.

Już teraz Tantum Rosa dostępna jest w dwóch postaciach:

  1. Tantum Rosa roztwór dopochwowy z NOWOCZESNYM APLIKATOREM! Gotowy do natychmiastowego użycia!
  2. TANTUM ROSA saszetki (proszek do sporządzania roztworu dopochwowego)

Tantum Rosa roztwór dopochwowy z NOWOCZESNYM APLIKATOREM! Gotowy do natychmiastowego użycia!

Tantum Rosa roztwór dopochwowy to lek OTC, dostępny w higienicznych jednorazowych butelkach do natychmiastowego użycia. Opakowanie zawiera 5 butelek. Zawarty w butelce roztwór dopochwowy jest gotowy do zastosowania. Możliwe jest podniesienie jego temperatury, poprzez zanurzenie butelki na kilka minut w ciepłej wodzie.

  • roztwór o przyjemnym różanym zapachu
  • pięć jednorazowych butelek
  • irygator jest z miękkiego, delikatnego plastiku
  • aplikator o regulowanej długości
  • pojemność – 140 ml

Tantum Rosa  roztwór dopochwowy  wskazania do stosowania:

Lek zaleca stosować się w przebiegu: zapalenia sromu i pochwy, zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia (np. zakażenia, podrażnienia mechaniczne), również po chemio- i radioterapii. Lek stosuje się również w profilaktyce przed i pooperacyjnej w ginekologii.

Lek Tantum Rosa zmniejsza intensywność  dolegliwości i objawów, które towarzyszą stanom zapalnym okolic intymnych takich jak: ból,  pieczenie, świąd, zaczerwienienie, upławy, obrzęk w okolicy zewnętrznych narządów płciowych oraz pochwy.

 

Tantum Rosa  roztwór dopochwowy, zalecany sposób dawkowania:

Lek należy stosować od 1 do 2 płukań w ciągu doby.

W przypadku samodzielnego rozpoczęcia leczenia nie należy, nieprzerwanie, stosować leku dłużej  niż 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien zadecydować lekarz.

Celem uzyskania poprawy, leczenie nie powinno trwać krócej niż 3 dni.

TANTUM ROSA (roztwór dopochwowy) Cena: 1 opakowanie 5 butelek 140 ml
ok. 35,00 zł.

Możesz również polubić…