Nowości

Marka La Mer przedstawia chłodzący cud pielęgnujący – nowy Moisturizing Cool Gel Cream

Kiedy La Mar wprowadza na rynek krem nawilżający, można spodziewać się tylko czegoś naprawdę wyjątkowego. Wielbiciele tej kultowej marki przekonali się na własnych skórach o wpływie oceanicznej mocy, dlatego poprzeczka dla nowego nawilżającego produktu jest postawiona bardzo wysoko. Nawadniająca formuła o bardzo skutecznym działaniu to podstawa, ale nowy produkt zapewnia wiele więcej. Moisturizing Cool Gel Cream zaskakuje także wysokim standardem ochrony skóry przed niekorzystnym wpływem środowiska. Działa przy tym kojąco i przeciw podrażnieniom, serwując dodatkowo delikatną porcję orzeźwienia.


Wszystko to za sprawą stworzonej w laboratorium La Mer kompozycji najlepszych składników. Świeża, wodna formuła chłodzi i nawilża, a działanie produktu odczuwalne jest od razu po aplikacji. Moisturizing Cool Gel Cream sprawia, że skóra natychmiast staje się nawilżona, widoczna jest poprawa jej kondycji, a samo uczucie intensywnego odżywienia utrzymuje się jeszcze przez długi czas. Tajemnicą kojącego działania kosmetyku jest efekt chłodzący – w wyniku delikatnego obniżenia temperatury, podrażniona skóra odczuwa ulgę, a wszelkie  oznaki stają się dużo mniej widoczne – zaczerwienienia zmniejszą się aż o 72 %. Dodatkowo nowy produkt marki La Mer wzmacnia barierę ochronną, dzięki czemu skóra staje się silniejsza i zdrowsza i  nie traci wody.

MOC NAWILŻENIA

Oprócz odświeżającej tekstury, formuła posiada zestaw zastrzeżonych technologii. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów La Mer, Moisurizing Cool Gel Cream zawiera kultowy ferment marki – Miracle Broth™, a także bardzo silny przeciwutleniacz – Lime Tea Concentrate, który pomaga chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska, w tym, przed zanieczyszczeniami.

MOC kultowego MIRACLE BROTH™

Od samego początku La Mer stosuje odnawiające moce Miracle Broth™ we wszystkich swoich produktach. Legendarne właściwości Miracle Broth ™ pomagają przyspieszyć wszystkie procesy regeneracji. Skóra jest optymalnie nawilżona i stymulowana – jej „naturalne baterie” ładują się w efekcie działania produktu. Stany zapalne zostają złagodzone, dzięki czemu cera jest równomierna i wygląda zdrowo.

Formuła zawiera również:

NOWA technologia Micro Oil Gel Cream Capsule

Kapsułka złożona jest z milionów mikrokropelek Miracle Broth™  i Miracle Broth Oils oraz nawilżającego, kremowego emolientu. Składniki te są umieszczone w milionach żelowych kapsułek, które tworzą Moisurizing Cool Gel Cream. Wszystko to sprawia, że nowy krem dostarcza skórze chłodzącego i głęboko uzdrawiającego nawilżenia.

Kelp Gel

Oryginalny wodorost używany w produktach La Mer, teraz występuje w kompozycji z innymi algami. Efekt? Niesamowite ukojenie i delikatne schłodzenie skóry.

SIŁA NAWILŻAJĄCEGO ARSENAŁU

Nowy Moisturizing Cool Gel Cream dołącza do pozostałych produktów z odświeżonej ostatnio linii nawilżającej La Mer. Tekstury tych produktów różnią się od siebie, ale jeden najważniejszy składnik pozostaje taki sam –  cudowny Miracle Broth™ daje energię przyspieszającą gojenie i łagodzenie objawów stanów zapalnych skóry.

The Moisturizing Cool Gel Cream 60 ml   Cena rekomendowana: 1210 zł.

 The Moisturizing Cool Gel Cream 30 ml  Cena rekomendowana: 660 zł.

 

Linia obejmuje:

CRÈME DE LA MER Luksusowy, bogaty krem.

THE MOISTURIZING SOFT CREAM Delikatny krem

THE MOISTURIZING SOFT LOTION Bardzo lekki lotion

THE NEW MOISTURIZING COOL GEL CREAM Długotrwałe, uzdrawiające nawilżenie w żelowej, ultrakomfortowej formule

THE MOISTURIZING MATTE LOTIONNawilżający i jednocześnie matujący lotion o bardzo lekkiej konsystencji

Produkty dostępne od marca w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowym Estee Lauder (perfumeria Instyle, Galeria Mokotów, Warszawa).

Możesz również polubić…