Nowości

Say hi wiosennemu manicure od hi hybrid!

Kiedy po zimowej szarudze przyroda budzi się do życia, trawa się zieleni i rozkwitają barwne pąki kwiatów, budzi się również nasza tęsknota za żywymi kolorami. Wraz z nadejściem pierwszego dnia wiosny powiedz „hi” hybrydowemu manicure od hi hybrid! Bajkowe pastele? Neonowe kolory? A może niebiańskie błękity? Poznaj trzy wyjątkowe propozycje kolekcji lakierów hybrydowych hi hybrid i wybierz ten który będzie najbardziej pasował do Ciebie. Jedno jest pewne – ten manicure z pewnością wprowadzi Cię w wiosenny nastrój!


Bajkowe pastele
Co powiesz na tęczę jednorożca na Twoich pazonkciach? Dziewczęce róże, ujmujące fiolety, czarujący niebieski i zamykający w sobie lekkość życia beż. To wszystko znajdziesz w kolekcji hi Unicorn! Baw się i łącz ze sobą kolory! Idealne mani w sam raz na pierwsze wiosenny spacery na łące!

Neonowe kolory
Przejażdżka rowerem? Szaleństwo na deskorolce? A może trening w parku? Nie ważne którą aktywność wybierzesz, pamiętaj że Twój neonowy manicure z kolekcji hi Sport będzie doskonale się komponował z Twoim sportowym outfitem.

Niebiański błękit
Walizka spakowana? Gotowa na majówkową wycieczkę? Nie zapomnij o swoich paznokciach, które razem z Tobą wyruszą w barwną przygodę! Kolekcja hi Travel to zebrane w jedną linię kolorystyczne inspiracje z różnych zakątków Ziemi. Idealnie sprawdzą się podczas wiosennych biwaków.


Rekomendowana cena detaliczna każdego lakieru hybrydowego 19,99zł / 5ml.

Możesz również polubić…