Nowości

Międzynarodowe Targi Wizażu i pielęgnacji. Wyjątkowe wydarzenie dla pasjonatów branży beauty po raz pierwszy w Polsce!

Pierwszy weekend grudnia me szansę stać się najpiękniejszym weekendem w roku! Wszystko za sprawą Oh!Beauty Warsaw — wyjątkowego eventu o charakterze targowym, który skupi w Warszawskim Centrum EXPO XXI najlepszych producentów oraz dystrybutorów kosmetyków w Polsce.

Wyjątkowa formuła eventu, podczas którego mają szanse spotkać się wszyscy pasjonaci kosmetyków w Polsce opiera się na potrzebach konsumentów oraz osób na co dzień mających styczność z branżą beauty. Po raz pierwszy w Polsce rezygnujemy z rozbudowanej strefy medycyny estetycznej! Na nasz event zaproszone zostały, najlepsze makijażystki oraz najbardziej rozpoznawalne Youtuberki w Polsce, w związku z tym każda osoba interesująca się branżą beauty znajdzie w tym miejscu coś szczególnego, dla siebie!

W strefie make-up można będzie podpatrzeć jak pracują profesjonalni makijażyści, a także poznać nowinki w kategorii kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów. Gości z pewnością zainteresuje strefa Manicure, poświęcona kosmetykom  i akcesoriom do pielęgnacji paznokci,a także szeroki wybór producentów sztucznych rzęs. Moc atrakcji gwarantuje również obecność strefy pielęgnacji, w której każda kobieta dowie się jaka pielęgnacja będzie najbardziej odpowiednie dla jej skóry.

Jeśli: 

  • Interesujesz się kosmetykami
  • Lubisz testować nowości
  • Chcesz uzupełnić swoją kosmetyczkę o wyjątkowe produkty
  •  Jesteś ciekawa jakie kosmetyki wybrać dla siebie spośród wszystkich dostępnych na rynku
  • Chcesz nauczyć się od najlepszych jak wykonać makijaż na każdą okazję
  • Prowadzisz swój kanał w mediach społecznościowych i chciałabyś go rozwijać
  • Masz ochotę wraz z przyjaciółmi spędzić wyjątkowy, pełen atrakcji weekend

Serdecznie zapraszamy! 

OH BEAUTY WARSAW 

Możesz również polubić…