Dla mam,Nowości

Na dobry początek

Otulacz SupeRRO Newborn

Pierwsze tygodnie życia dziecka to niezwykły, ale i niełatwy czas. Ogrom nowych obowiązków i pytań, jakie pojawiają się wraz z przyjściem maluszka na świat, jest w pełni naturalny i zrozumiały. Skąd bowiem wiedzieć, jak właściwie zaopiekować się kimś tak małym, bezbronnym, delikatnym i tak dla nas ważnym?

Otulacz SupeRRO Newborn

Instynkt

Rodzicielstwo jest pełne wyzwań. Codziennie stawia przed nami- dorosłymi problemy, z którymi musimy sobie radzić. I chociaż wokół pełno jest poradników dla świeżo upieczonych mam i ojców, to jednak większość decyzji podejmuje się naturalnie, spontanicznie, w oparciu o instynkt i intuicję. Tak jest najprościej, najbardziej naturalnie i najlepiej, po prostu. To właśnie instynkt podpowiada, jak zatroszczyć się o malca, jak ukoić jego płacz, jak uspokoić nerwy. Naturalnym odruchem jest noszenie, tulenie, kołysanie, przytulanie, bycie blisko czy reagowanie na potrzeby dziecka. Na efekty takiej rodzicielskiej postawy nie trzeba długo czekać. Nie od dziś przecież wiadomo, że maluch, który czuje się ważną częścią świata swoich rodziców i w pełni w nim uczestniczy, szybciej i lepiej się rozwija.

Otulacz SupeRRO Newborn

Otulić miłością

Pierwsze tygodnie po porodzie to czas niezwykle ważny i wymagający. Zwłaszcza dla noworodka, który musi nauczyć się funkcjonowania w nowej, pozabrzuszkowej rzeczywistości. Jak pomóc maluszkowi odnaleźć się w jeszcze nieznanym mu świecie? Sięgając po znane i powszechnie stosowane metody, np. otulenie dziecka specjalnym, miękkim, przytulnym Otulaczem SupeRRO Newborn firmy Lullalove. Po co maluchowi otulacz? Powodów jest wiele. Po pierwsze, szczelne otulenie noworodka stwarza mu namiastkę warunków, jakie zna z maminego brzuszka. Ciepło i charakterystyczna ciasnota sprawiają, że pociecha czuje się pewniej i bezpieczniej, jest bardziej spokojna, rzadziej cierpi z powodu kolki niemowlęcej, dobrze śpi i szybko się rozwija. Ważne jednak, aby tkanina, z której wykonany jest otulacz, była jak najlepszej jakości. Tylko tak uniknie się podrażnień delikatnej skóry maluszka. Otulacz SupeRRO Newborn firmy Lullalove ze sklepu www.babymama.pl został wykonany z ekologicznej, przyjaznej dla malucha tkaniny bambusowej. Doskonałe właściwości termoregulacyjne bambusa sprawiają, że otulacz świetnie się sprawdza o każdej porze roku. Chłodzi, gdy jest ciepło, grzeje- gdy na dworze zimno. A dzięki temu, że otulacz został zaprojektowany z myślą o najmłodszych, rośnie razem z dzieckiem i dostosowuje się do jego potrzeb na każdym etapie rozwoju, może być wykorzystywany i w sposób tradycyjny, i jako kocyk lub kołderka, i jako osłonka przeciwsłoneczna.

Otulacz SupeRRO Newborn

Otulacz SupeRRO Newborn firmy Lullalove- cena 42,00 pln www.babymama.pl

Otulacz SupeRRO Newborn

Wzory do wyboru:

Otulacz SupeRRO Newborn różowy Lullalove
Otulacz SupeRRO Newborn ecru Lullalove
Otulacz SupeRRO Newborn niebieski Lullalove

Otulacz SupeRRO Newborn

Możesz również polubić…