Nowości

NIVEA Hairmilk Natural Shine – nowa linia do pielęgnacji włosów wyzwalająca ich naturalny blask

Suche i matowe włosy to już przeszłość. Nowa linia NIVEA Hairmilk Natural Shine z proteinami mleka i jedwabiu intensywnie nawilża matowe, zmęczone włosy, aby odzyskały zdrowy wygląd i wyzwoliły swój naturalny blask.

Daj im nawilżenie! Wyzwól ich piękno! Uwolnij ich blask!

Naturalność to nasza kobieca siła, również w kwestii pielęgnacji włosów. Lśniące włosy to mocny atrybut, oznaka ich zdrowia. Kiedy są pozbawione naturalnego blasku, często nawet dobre cięcie i stylizacja są nieskuteczne, a matowe i suche włosy dodają lat. Wpływ na ich kondycję mają oczywiście czynniki zewnętrzne takie jak słońce, woda, pozostałości produktów do stylizacji, ale także częste używanie suszarki lub prostownicy. To wszystko nadmiernie obciąża włosy. W rezultacie łuski na ich wierzchniej warstwie otwierają się, a włos się wysusza.

Na szczęście najnowocześniejsze kosmetyki przychodzą na ratunek. NIVEA – po ogromnym sukcesie linii Hairmilk, którą Polki po prostu pokochały – wprowadza linię NIVEA Hairmilk Natural Shine, składającą się z szamponu i odżywki, które zapewniają włosom blask i doskonałą pielęgnację dzięki specjalnej formule zawierającej Eucerit®, proteiny mleka i jedwabiu. Proteiny mleka regenerują włosy od wewnątrz i zapewniają intensywne nawilżanie, podczas gdy jedwab nadaje gładkości, co sprawia, że pasma miękko układają się względem siebie. Dzięki temu włosy stają się wyraźnie gładsze, nawilżone i pięknie odbijają światło zyskując naturalny blask.

SZAMPON WYZWALAJĄCY BLASK – HAIRMILK NATURAL SHINE

Szampon pielęgnujący z formułą z proteinami mleka i jedwabiu naturalnego pochodzenia:

  • regeneruje włosy od wewnątrz, by były nawilżone i zdrowo wyglądały;
  • wygładza włosy, aby równo się układały.EFEKT: zdrowe, jedwabiste włosy, które naturalnie się układają wyzwalając pełnię blasku.

Rekomendowana cena detaliczna: 13,99 zł/400ml

ODŻYWKA WYZWALAJĄCA BLASK – HAIRMILK NATURAL SHINE

Odżywka pielęgnująca intensywnie nawilża matowe, zmęczone włosy, aby odzyskały zdrowy wygląd i wyzwoliły swój naturalny blask.
Formuła z proteinami mleka i jedwabiu naturalnego pochodzenia:

  • regeneruje włosy od wewnątrz, by były nawilżone i zdrowo wyglądały;
  • wygładza włosy, aby równo się układały.EFEKT: zdrowe, jedwabiste włosy, które łatwo się rozczesują i naturalnie się układają wyzwalając pełnię blasku.

Rekomendowana cena detaliczna: 9,99 zł/200ml

 

Możesz również polubić…