Nowości

NIVEA prezentuje nową linię MicellAIR® SKIN BREATHE z wodą różaną

Micelarną moc i różaną delikatność od teraz znajdziesz w nowej linii do demakijażu i oczyszczania skóry NIVEA MicellAIR® SKIN BREATHE z wodą różaną. Wyjątkowa formuła cząsteczek miceli i wody różanej łagodnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia oraz nawilża działając kojąco na skórę. Dostępna jest w czterech wyjątkowych odsłonach: dwufazowego micelarnego płynu, żelu oczyszczającego, mleczka i toniku oraz chusteczek do demakijażu.

Nowa linia NIVEA MicellAIR® SKIN BREATHE z wodą różaną łączy w sobie delikatność i naturalność, jednocześnie skutecznie oczyszczając skórę. Innowacyjna formuła z kompleksem MicellAIR i wodą różaną zawiera cząsteczki zwane micelami, które działają jak magnes, skutecznie usuwając makijaż i zanieczyszczenia. Dzięki temu przywraca naturalną równowagę i poziom nawilżenia skóry, sprawiając, że jest czysta, odświeżona i wygląda promiennie.

Micelarny Płyn Dwufazowy łagodnie zmywa nawet wodoodporny makijaż nie pozostawiając tłustego filmu, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i może oddychać. Micelarny Żel Oczyszczający usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż bez wysuszania skóry, Micelarne Mleczko i Tonik z wodą różaną oczyszcza, i tonizuje przywracając naturalną równowagę skóry, natomiast Micelarne Chusteczki skutecznie usuwają wodoodporny makijaż jednocześnie odświeżając skórę.

Poznaj linię NIVEA MicellAIR® SKIN BREATHE z wodą różaną:

NIVEA MicellAIR® SKIN BREATHE MICELARNY PŁYN DWUFAZOWY

Rekomendowana cena detaliczna: 21,99 zł/ 400ml

NIVEA MicellAIR® SKIN BREATHE MICELARNY ŻEL OCZYSZCZAJĄCY

Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 zł/ 200ml

NIVEA MicellAIR® SKIN BREATHE MICELARNE MLECZKO I TONIK

Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 zł/ 200ml

 

NIVEA MicellAIR® SKIN BREATHE MICELARNE CHUSTECZKI

Rekomendowana cena detaliczna: 16,99 zł

Możesz również polubić…