Nowości

Pikantna Nowość 2019

Rozgrzewające HOT! przekąski najlepsze na karnawał: HELIO Popcorn MEGA OSTRY i PIKANTNY

Wieczór ze znajomymi, seans filmowy, rodzinne spotkanie? Gdy na dworze zimno, a karnawał trwa – czas na piekielnie dobrą HOT! przekąskę HELIO, która szybko nas rozgrzeje i podkręci smak… pikantnej zabawy do białego rana!

Dla wszystkich wielbicieli pikantnego smaku i poszukujących prawdziwie ekstremalnych doznań smakowych, znany producent bakalii HELIO stworzył „gorący towar” w sam raz na karnawałowe przyjęcia – Popcorn MEGA OSTRY i PIKANTNY! Dwie piekielnie dobre HOT! przekąski, które dzięki ostrej papryce i papryce chili – sprawią, że będzie… PIEKŁO! ;-)

Piekło w smaku, niebo w gębie – HELIO HOT! Popcorn HELL YEAH!!

HELIO Popcorn MEGA OSTRY i PIKANTNY to rozwiązanie idealne na karnawałowe imprezy, wieczorne seanse filmowe przed tv czy spotkania z rodziną lub w gronie przyjaciół. Wystrzałową HOT! przekąskę HELIO przygotujemy w szybki i prosty sposób – wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć papierową torebkę, włożyć ją do mikrofalówki i po kilku minutach cieszyć się pikantnym lub mega ostrym smakiem!

Życzymy wystrzałowej – piekielnie… smacznej zabawy! 

A dla fanów łagodnych smaków – bez szczypty pikanterii – polecamy popcorny HELIO w klasycznym wydaniu: solony, maślany, karmelowy z cynamonem lub popcorn HELIO Natura bez tłuszczu i soli.

Możesz również polubić…