Nowości

Pokaż perfekcyjne brwi z produktami Bobbi Brown Cosmetics

Tak jak wspaniała rama może zmienić obraz, tak pięknie
i zadbane brwi mogą zmienić Twoją twarz. W Bobbi Brown Cosmetics wierzymy, że twarz zyskuje wiele, dzięki podkreślonym brwiom.

Nowy Waterproof Brow Shaper

Wierzymy, że nic nie przebije metamorfozy jakiej ulega twarz kiedy brwi są dobrze podkreślone. Aby pomóc Ci podkreślić własne łuki, Bobbi Brown oferuje szereg produktów pozwalających nadać brwiom kształt, wypełnić je i wzmocnić. Najnowszy z nich – wodoodporny żel do brwi Waterproof Brow Shaper może być użyty bezpośrednio na włoskach lub jako wierzchnia, wodoodporna warstwa,  która sprawi, że Twój ulubiony cień lub kredka utrzyma się na brwiach przez całe 24 godziny.

Cena : 105 zł.

Brow Kit

Brow Kit to idealne rozwiązanie dla miłośniczek podkreślania brwi i dla kobiet w podróży. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by naturalnie ukształtować i wzmocnić swoje brwi.

Dostępny w 3 wersjach kolorystycznych (Light, Dark, a od lipca również Medium) odpowiadających różnym odcieniom brwi. Każdy zestaw zawiera dwa cienie, lusterko, mini pędzelek i mini pęsetkę

Cena: 226 zł.

Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil

Kredka do brwi, która pozwala uzyskać ultra precyzyjną kreskę i utrzymuje się na skórze przez 16 godzin. Specjalne połączenie wosku i emolientów daje unikalną, kremową konsystencję, która gładko łączy się ze skórą, a jej nanoszenie nie powoduje uczucia ciągnięcia lub suchości. Woskowa baza produktu zapewnia 16-godzinną trwałość i odporność na pot lub wodę. Kreski nie rozmazują się i nie blakną, a brwi wyglądają zawsze świeżo i ładnie. Niepowtarzalna skośna końcówka umożliwia różne sposoby aplikacji – płaski brzeg nadaje łagodniejszy wygląd, a ostry wyraźniej podkreśla brew. Dołączona do produktu specjalna szczoteczka łagodzi kolor, umożliwiając uzyskanie bardziej naturalnego wyglądu, a jednocześnie dokładnie przeczesuje brwi.

Cena: 167 zł.

Możesz również polubić…