Na zdrowie

Porządek z wnętrzem

SZALONY ŚWIAT WPŁYWA RÓWNIEŻ NA TO, CO DZIEJE SIĘ W NASZYM WNĘTRZU. SPRAWIA,
ŻE NASZ ORGANIZM MUSI WYKONAĆ WYSIŁEK, ABY PORADZIĆ SOBIE ZE STRESEM, EMOCJAMI
I NATŁOKIEM ZADAŃ DO WYKONANIA. ZACHOWANIE RÓWNOWAGI (HOMEOSTAZY) JEST CIĘŻKĄ I WYCZERPUJĄCĄ PRACĄ. WARTO WSPOMÓC SIĘ OD WEWNĄTRZ SIĘGAJĄC PO NATURALNE, SPRAWDZONE METODY. TAK, ABY NIE ZAKŁÓCAĆ NATURALNYCH PROCESÓW – JEDYNIE ŁAGODNIE JE STYMULOWAĆ.

Techniki oddechowe mogą być doskonałym (i ekonomicznym) rozwiązaniem stresujących sytuacji. A dokładnie – tego jak na nie zareagujemy. A jak wiadomo większość kłopotów rozpatrywana na chłodno okazuje się rozwiązywalna. Codzienna, kilkuminutowa praca z oddechem tuż po przebudzeniu nie tylko nas uspokoi, ale także wpłynie na lepszy nastrój, zwiększy pojemność płuc, wzmocni przeponę oraz wpłynie na połączenie umysł-ciało. Będziemy mniej zestresowani i odporniejsi na przeszkody, które się pojawią. Dołóżmy do tego regularną suplementację, która wzmocni cały organizm w tym: skórę, włosy i paznokcie. Takie prosty program pomoże nam każdego dnia ograniczyć znacznie poziom stresu i jego negatywne skutki.

POCZUJ SWOJĄ SIŁĘ

Jeśli budzisz się z uczuciem niepokoju, masz wątpliwości we własne umiejętności i martwisz się czy podołasz wyzwaniom rozpoczynającego się dnia – wypróbuj technikę oddechową o nazwie: Oddech Lwa. Poprawia ona komunikację, kreatywność i ułatwia asertywne podejście do świata. Na poziomie fizycznym pomaga uwolnić napięcie na twarzy, szyi i karku – sprawiając, że czujemy spokój i siłę. Usiądź w wygodnej pozycji, na podłodze ze skrzyżowanymi nogami lub na krześle z płaskimi stopami. Kręgosłup powinien być prosty. Oprzyj dłonie na kolanach lub podłodze. Rozszerz mocno palce. Wdychaj powietrze przez nos. Otwórz szeroko usta i wysuń język w kierunku podbródka. Wykonaj mocny wydech, wydając dźwięk „ha”, który wydobywa się z głębi brzucha. Powtórz siedem do dziesięciu razy. A potem spokojnie pozwól oddechowi wrócić do normy.

ZADBAJ O MŁODOŚĆ

SPRAWDŹ: Medilâge Anti Âge 495 ZŁ/30 KAPSUŁEK

Medilâge anti âge 450 zł/ 30 kapsułek to formuła łącząca dwa opatentowane składniki. AstaPure®Arava i TetraSOD®. Wystarczy jedna kapsułka dziennie (przyjmowana co najmniej przez 3 miesiące bez przerw), aby radykalnie zmniejszyć widoczność zmarszczek oraz poprawić nawilżenie i elastyczność skóry. Dodatkowo preparat działa synergistycznie, nasilając działanie innych przeciwutleniaczy, takich
jak witaminy E i C oraz chroni przed wolnymi rodnikami w tym przed szkodliwym promieniowaniem UVB.

SPRAWDŹ: REMÉ KOLAGENOWA FORMUŁA PIĘKNA 80 ZŁ/150 G/30 PORCJI

Z kolei REMÉ KOLAGENOWA FORMUŁA PIĘKNA  80 zł/ 150 g to kompozycja bioaktywnych peptydów kolagenowych VERSIOL® oraz witamin i minerałów, które wspierają zdrowie skóry, włosów i paznokci. Codziennie dodajesz porcję tego preparatu do porannej kawy lub smoothie. Tylko tyle a poprawę jakości skóry, włosów i paznokci zauważysz nie tylko ty, ale i twoje otoczenie.

Możesz również polubić…