Nowości

Przejdź jesień suchą stopą!

A także każdą inną porę roku, bo pisząc o suchości nie mamy bynajmniej na myśli ani deszczu, ani śniegu wdzierającego się do obuwia. Chodzi o temat dużo poważniejszy, a mianowicie o nadpotliwość, która może w efekcie prowadzić do grzybicy. A jeśli weźmiemy pod uwagę, jak bardzo zaraźliwą chorobą jest grzybica i jak uwielbia ciepło, wilgoć i ciemność – a takie warunki zapewnia zakryte obuwie – prawidłowa pielęgnacja stóp to nie opcja, to priorytet. Doskonale wiedzą o tym eksperci z Ideepharm proponując dwie specjalistyczne linie: dermokosmetyków NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT oraz wyrobów medycznych NIVELAZIONE Skin Therapy PROTECT.

Przejdź jesień suchą stopą!

Dlatego właśnie osoby borykające się z nadmierną potliwością stóp są w większym stopniu narażone na grzybicę, stany zapalne czy pękanie i otarcia naskórka. Przyczyny nadpotliwości? Tych może być bardzo wiele – od zaburzeń hormonalnych, przez kłopoty z metabolizmem, aż po stres. Najnowsze badania wykazały, że nawet co piąta osoba ma zdiagnozowaną grzybicę paznokci, a niemal 24% osób w wieku 18-64 lata cierpi na zaburzenia psychiczne, których wynikiem jest stres lub inne kłopoty emocjonalne przekładające się na nadmierną potliwość stóp. Gdzie szukać pomocy? U lekarza w zakresie przyczyny oraz w aptece w kwestii łagodzenia objawów i unikania ich nieprzyjemnych konsekwencji.

Prezentowane poniżej bezpieczne, skuteczne i sprawdzone preparaty, które powstały w wyniku połączenia wiedzy, doświadczenia i pasji specjalistów Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm, skutecznie walczą z problemami stóp. NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT to bogate, silnie skoncentrowane dermokosmetyki, zapewniające ochronę i zadbany wygląd stóp każdego dnia, a NIVELAZIONE Skin Therapy PROTECT to specjalistyczna linia wyrobów medycznych wykorzystujących technologię Dermasoft Decalact Liquid, które wspomagają profilaktykę i łagodzenie objawów infekcji grzybiczych.

Aktywny dezodorant do stóp 5 w 1

Ten innowacyjny preparat zapewnia holistyczne, skuteczne i precyzyjne działanie. Bogata formuła, starannie dobrane składniki aktywne i technologia Odour Stop z jednej strony pomagają w odpowiedniej pielęgnacji stóp każdego dnia, z drugiej niwelują problemy skóry już od pierwszej aplikacji. Ten aktywny dezodorant 5 w 1 efektywnie likwiduje nadmierne pocenie, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, gwarantuje uczucie suchości do 24h, działa antybakteryjnie i zapewnia utrzymanie prawidłowej higieny stóp.

Aktywny krem S.O.S do stóp bardzo suchych

Kosmetyk ten działa silnie regenerująco, przynosząc natychmiastową ulgę nawet najbardziej zniszczonym i przesuszonym stopom oraz stanowi doskonałą ochronę antybakteryjną w codziennej pielęgnacji. Już od pierwszej aplikacji krem głęboko odżywia i zmiękcza skórę, odświeża i redukuje nieprzyjemny zapach potu, koi i łagodzi podrażnienia, a stosowany w ramach kuracji chroni przed nadmiernym wysuszeniem i pękaniem naskórka, redukuje zgrubienia i wygładza szorstką skórę, pozostawiając zadbane, zdrowe stopy.

Nawilżający krem do stóp i paznokci

Preparat nawilża skórę oraz odbudowuje jej barierę hydrolipidową, zmniejszając ryzyko powstawania pęknięć i mikrouszkodzeń. Wspomaga łagodzenie objawów związanych z zakażeniami o podłożu grzybiczym, takich jak: szorstkość, suchość i nadmierne rogowacenie skóry oraz uczucie świądu i pieczenia. Wyrób posiada odpowiednie, lekko kwaśne pH, które zapobiega zasiedlaniu się i rozwojowi grzybów patogennych, zmniejszając ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczych. Już od pierwszej aplikacji koi, łagodzi uczucie świądu i pieczenia, a w wyniki regularnego stosowania zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczych oraz wspomaga łagodzenie defektów skóry stóp takich, jak modzele, nagniotki, suche i pękające pięty.

  • Aktywny dezodorant do stóp 5 w 1, NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT: 14,00 zł/ 150 ml
  • Aktywny krem S.O.S do stóp bardzo suchych, NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT: 11,00 zł/ 75 ml
  • Nawilżający krem do stóp i paznokci, NIVELAZIONE Skin Therapy PROTECT: 12,00 zł/ 50 ml

Kosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach.

Możesz również polubić…