Nowości

Subtelny gradient i ombre, czyli trendy 2020 w kolekcji Kabos

Z każdym sezonem pojawiają się kolejne trendy w manicure, ale tylko niektóre przez dłuższy czas pozostają na topie. Gradient i ombre to metody stylizacji paznokci, które od kilku sezonów podbijają branżę beauty, a w tym roku wchodzą w nowy, stonowany wymiar. Stylistki Kabos Cosmetics przygotowały propozycje gradientowego manicure oraz ombre, który każda z fanek subtelnych paznokci będzie mogła wykonać samodzielnie.

Latem chętniej sięgamy po kolory inne niż w pozostałych porach roku i decydujemy się na wielobarwne stylizacje manicure. Popularny gradient i ombre to idealne propozycje dla Pań, które nie potrafią się zdecydować na jeden kolor lakieru i chcą przełamać klasyczny jednobarwny manicure. Kabos Cosmetics w trendach na lato 2020r. prezentuje te dwie wersje stylizacji tak, aby każda z Pań mogła znaleźć inspirację odpowiednią dla siebie i swoich upodobań.

Chociaż to zupełnie różne stylizacje, gradient i ombre są często ze sobą mylone. Pierwsza metoda polega na pomalowaniu każdego z paznokci w kilku pokrewnych kolorach bądź jednym, różniącym się jedynie tonacją.  Ombre z kolei wyróżnia się wykorzystaniem kilu kolorów na jednym paznokciu. Przy użyciu gąbeczki, kolory delikatnie się cieniuje, uzyskując efekt przejścia. W zależności od preferencji, kolory użyte do ombre i grandientu mogą być pokrewne bądź zupełnie różne. W pierwszym rozwiązaniu manicure zyska lekkości i będzie bardziej subtelny. Za to decydując się na stylizacje w kilku odmiennych kolorach postawimy na oryginalne i niespotykane połączenie.  

Oryginalna technika i gra kolorów wyróżni każdą z Pań. W letnich stylizacjach manicure nie istnieją konkretne wytyczne. Marka Kabos zachęca do zabawy kolorem i eksperymentów. Dla dodatkowego urozmaicenia można wykorzystać rożne wykończenie, mieszając chociażby matowy top lakierów hybrydowych Infini Matt Finish Top Coat bądź Velvet Matt Top Coat na przemian z błyszczącym topem Super Shine Top Coat, również z linii Infini.

Wszystkie przedstawione produkty z linii GeLike oraz Infini są dostępne w sklepie internetowym Kabos tutaj

Możesz również polubić…