Nowości

Tego lata postaw na naturalne rzęsy

Latem będzie królował naturalny look i make-up no make-up. Zapomnij o przerysowanych, przyklejanych rzęsach. W wakacyjnym sezonie „rządzić będą” te naturalne, ale gęste, grube i długie. Zamiast więc doklejać sztuczne, podkręcać je zalotką albo wielokrotnie tuszować, już teraz przygotuj się do urlopu i sięgnij po serum ACITVE LASH L’biotica PROFESSIONAL THERAPY, pobudzające wzrost rzęs i brwi. Dzięki niemu oprawa oczu zyska na wyrazistości, a wodoodporny tusz i eyeliner nie będą musiały trafić do walizki!

Długość, gęstość i kolor rzęs są zakodowane w genach. Zazwyczaj na górnej powiece mamy od 150 do 250 rzęs o długości 8–12 mm. Na dolnej jest ich mniej – od 50 do 150, i są krótsze – mają od 6 do 8 mm długości. O tym, czy wyglądają na gęste nie decyduje ilość, lecz linia wzrostu. Zwykle włoski rosną w kilku nierównych rzędach – przemieszane sprawiają wrażenie gęstszych.

Co rzęsom dolega?

Proces wypadania i wzrastania rzęs jest praktycznie niezauważalny – normą jest wypadanie 1-2 rzęs dziennie. Gdy wypada więcej, oznacza to, że w organizmie następują jakieś gwałtowne zmiany, związane ze stanem zdrowia, dokucza brak wapnia lub witamin z grupy B. Nie tylko geny czy dolegliwości zdrowotne mogą sprawiać, że rzęsy są dalekie od wymarzonego ideału i ich wyglądu nie poprawia nawet najdoskonalsza maskara. Wpływają na to również złe nawyki związane z pielęgnacją urody, np. stosowanie nieodpowiednich preparatów do demakijażu oczu albo zapominanie o zmyciu makijażu przed snem. To osłabia rzęsy, które z czasem stają się kruche i łamliwe.

Swoboda i efekt WOW latem!

Jeśli podczas urlopu marzysz o pełnej swobodzie, nie chcesz sprawdzać, czy w upale nie rozmazał ci się tusz, albo sięgać po maskarę po każdej kąpieli, już dziś wypróbuj ACTIVE LASH. Serum L’biotica PROFESSIONAL THERAPY skutecznie pobudza wzrost rzęs, odżywia je, sprawia, że stają się długie, gęste i wzmocnione. Wystarczy systematyczna aplikacja, raz dziennie, wieczorem. Serum nakładamy na czystą i suchą skórę powiek, u nasady górnych i dolnych rzęs, ewentualnie również na brwi, które pod wpływem działania kosmetyku, stają się bardziej wyraziste. Efekty zobaczysz już po ok. 30 dniach regularnego stosowania.

Do trzech odlicz!

Główny składnik serum, bimatoprost, to bezpieczna substancja aktywna, odpowiedzialna m.in. za fazę cyklu wzrostu włosa. Bimatoprost jest powszechnie wykorzystywany w odżywkach do rzęs – dzięki niemu te szybciej rosną, stają się grubsze, ciemniejsze i bardziej gęste.

Działanie odżywki ACTIVE LASH  można podsumować w trzech punktach:

  1. Długie, gęste i mocne rzęsy? – Są!
  2. Zregenerowane i odżywione brwi? – Są!
  3. Pierwsze efekty już po 4–5 tygodniach? – Są!

W serum, oprócz bimatoprostu, wykorzystano trzy substancje aktywne:

  1. Keratynę – dodatkowo wzmacnia rzęsy, zwiększając ich objętość oraz wytrzymałość.
  2. Panthenol – wpływa na regenerację i odżywienie struktury włosa.
  3. Argininę – pobudza rzęsy do naturalnego wzrostu.

Łatwa aplikacja, elegancki wygląd

Pędzelek typu eye-liner, z naturalnego włosia, ułatwia precyzyjną aplikację serum ACTIVE LASH u nasady rzęs oraz na brwiach. Serum ma eleganckie opakowanie, więc sięganie po nie co wieczór to nie tylko skuteczna pielęgnacja, ale również „czysta przyjemność” dla oka. Kosmetyk nie wywołuje alergii, jest wygodny w zastosowaniu i przede wszystkim skuteczny. Wykorzystaj czas, który został do wakacji i zachwycaj świeżym, minimalistycznym wyglądem. Dzięki wyrazistej oprawie oko wyda się większe, a spojrzenie bardziej zalotne. Naturalnie gęste, długie „wachlarze”  dodają uroku i idealnie wpisują się w gorący trend lata 2018.

 

Serum ACTIVE LASH L’biotica PROFESSIONAL THERAPY dostępne jest w Drogeriach Natura, SUPER-PHARM, Hebe, w aptekach w całej Polsce oraz na www.biutiq.pl.

W skład linii L’biotica PROFESSIONAL THERAPY LASH wchodzi również wzmacniające serum do rzęs na dzień REPAIR LASH 1 i wzmacniający krem do rzęs na noc REPAIR LASH 2. Ich regularne stosowanie wzmacnia działanie serum ACTIVE LASH.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Edyta says:

    Zawsze miałam gęste ale krótkie rzęsy, o które dbałam w naturalny sposób. Ale przełamałam się i wypróbowałam serum Active Lash. POczątkowo byłam nastawiona sceptycznie, ale po moich rzęsach po miesiącu zauważyłam przedłużenie! Przestały też wypadać. Także na pewno wart samej wypróbować czy działa :)

Możliwość komentowania została wyłączona.