Na zdrowie,Nowości

Zaaranżuj swoją łazienkę z Curaprox Limitowana edycja szczoteczek CS 5460 BATHROOM

Idealna łazienka już teraz w zasięgu ręki! Zamień ją w prawdziwą świątynię zdrowia dzięki unikalnym szczoteczkom CS 5460 BATHROOM. Są one wynikiem współpracy ze znaną ilustratorką. To właśnie artystka Martina Paukova dotarła do sedna przyjemności szczotkowania zębów i zaprojektowała limitowaną serię uroczych i kolorowych szczoteczek. Ich wyjątkowy design z pewnością poprawi Twój nastrój każdego ranka i wieczoru. Główka każdej z nich jest dwukolorowa, a barwna kropka pokazuje, ile pasty do zębów potrzeba, by efektywnie je wyczyścić. Szczoteczki z edycji specjalnej to dodatek, którego nie da się przeoczyć w żadnej łazience.

Szczoteczki Curaprox CS 5460 BATHROOM nie tylko chronią zęby przed uszkodzeniami podczas czyszczenia, ale także optymalnie rozbijają i usuwają płytkę nazębną. Dużą zaletą są również kolorowe kropki umieszczone na główkach, które dokładnie wskazują, ile tak naprawdę potrzebujemy pasty – niewiele! Każda ze szczoteczek posiada aż 5460 ultra miękkich włókien Curen®, które tworzą niewiarygodnie gęstą i skuteczną powierzchnię czyszczącą. Włókna te są tak samo delikatne dla dziąseł i zębów, jak i twarde w wcale z płytką. Co więcej kompaktowa główka odchylona jest pod lekkim kątem, dzięki czemu dociera do każdego zakamarka w jamie ustnej. Z kolei ośmiokątny uchwyt dodatkowo ułatwia czyszczenie. Po wypróbowaniu szczoteczki CS 5460 już nigdy nie zechcesz zrezygnować z uczucia czystości, które one kreują.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Możesz również polubić…