Nowości

AA Intymna – nowości Oceanic

W 1990 roku firma OCEANIC wprowadziła w Polsce pierwszy produkt do higieny intymnej.

Do dziś marka AA pozostaje specjalistą w dziedzinie higieny intymnej, ciesząc się największym zaufaniem konsumentek w tym segmencie. Jako jedyna na rynku posiada pozytywną oceną Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Poznaj nowości AA Intymna:

Nawilżająca kostka AA do higieny intymnej

Wspiera mikrobiom sfer intymnych, nawilża, odświeża, przywraca komfort, a także ułatwia golenie. Hipoalergiczna, bezzapachowa formuła w postaci syndetu (bez mydła) została dostosowana do fizjologicznych potrzeb okolic intymnych dzięki pH na poziomie około 4,5.

Kostka AA zawiera certyfikowane składniki pochodzenia naturalnego: ekstrakt z aloesu (nawilża, koi, łagodzi), rumianku (niweluje podrażnienia), pszenicy (odżywia, regeneruje, koi). W składzie znajduje się również gliceryna i allantoina. Opakowanie nadaje się do recyklingu i jest bez celofanu.

AA INTYMNA Ochrona&Pielęgnacja Nawilżająca kostka do higieny intymnej – 17 zł

AA Intymna Natural nawilżający żel do higieny intymnej

Zawiera aż 95% składników pochodzenia naturalnego!

Bezpieczna, hipoalergiczna formuła:
• Kwas mlekowy – zapewnia obniżone, fizjologiczne pH
• Ekstrakty i oleje roślinne: z aloesu (nawilża, koi oraz łagodzi), awokado (odżywia i zmiękcza), z żurawiny (sprzyja profilaktyce dróg moczowych)
• Kwas hialuronowy – nawilża oraz niweluje uczucie swędzenia
• Prebiotyk – zmniejsza częstotliwość występowania infekcji i podrażnień.

AA INTYMNA NATURAL Ochrona&Pielęgnacja Żel nawilżający do higieny intymnej – 13 zł/300ml

AA Intymna Natural Nawilżający żel do higieny intymnej i Nawilżająca kostka AA do higieny intymnej otrzymały międzynarodowy certyfikat VEGAN SOCIETY. Oznacza to, że nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach i są produktami wolnymi od składników roślinnych, które pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych.

Możesz również polubić…