Na zdrowie

CS 5460 TIGER. Uwolnij w sobie tygrysa z Curaprox!

Odwaga. Piękno. Moc. Siła. Pewność. Styl! Chiński rok 2022 to rok Tygrysa, a te wartości będą miały w naszym życiu ogromne znaczenie. Dlaczego? To wszystko czego potrzebujemy, aby chwytać każdy dzień. Z tą myślą marka Curaprox wraz z ukraińskim artystą-grafikiem Oleksandrem Galetą, stworzyła nową edycję limitowaną szczoteczek manualnych CS 5640 Tiger. Ten rzucający się w oczy gadżet, nie tylko wprowadzi nieco charakteru do Twojej łazienki, ale przede wszystkim profesjonalnie zadba o Twoje zęby. Z pięknym uśmiechem podbijaj świat!

Curaprox CS 5460 TIGER

Kto raz wypróbuje szczoteczkę Curaprox CS 5460, już nigdy nie będzie chciał się pozbawiać poczucia świeżości, jakie wywołuje jej stosowanie. Linia CS 5460 ultra soft limitowanej edycji to idealne połączenie delikatności z oryginalnym wyglądem, który przenosi sztukę mycia zębów na zupełnie nowy poziom. Na główce umieszczono aż 5460 pojedynczych, ultracienkich włókien CUREN®, dzięki którym szczoteczka jest jednocześnie miękka i bardzo skuteczna! Zastosowane włókna są sztywniejsze od nylonowych, a w jamie ustnej zachowują taką stabilność, jak wówczas, gdy są suche. Dzięki temu szczoteczki zapobiegają uszkodzeniom oraz idealnie kruszą i usuwają płytkę bakteryjną. Dodatkową zaletą jest lekko odchylona, kompaktowa główka, która dociera wszędzie tam gdzie potrzeba. W połączeniu z ośmiokątną rączką, pomagającą w trzymaniu szczoteczki pod właściwym kątem, efekt szczotkowania jest zmaksymalizowany.

Cena detaliczna dwupaku: 53 zł

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Możesz również polubić…