Nowości

Hit sezonu – Makijaż FOXY EYES!

Najgorętszy, makijażowy hit tego sezonu –Foxy Eyes. To technika makijażu, która optycznie liftinguje twarz, a efekt wygląda niezwykle seksownie. Pod względem funkcjonalności jest godnym zastępcą klasycznego „kociego oka” (makijażu „cat eyes”), ale można go wykonać również w wersji dziennej. Idealny wybór dla posiadaczek opadających kącików oczu!

Przy tym makijażu bardzo ważne jest wyrównanie kolorytu wokół oczu, a do tego świetnie sprawdzi się kryjący korektor – kamuflaż Liquid Camouflage.

Do wykonania FOXY EYES możemy sięgnąć po dowolną paletę kolorów. Jako że mamy lato i chcemy wyglądać świeżo, polecam wybór paletki cieni Ruby Glamour.

Na początku należy wyznaczyć linię i kąt, pod jakim będziemy „wyciągać” nasze oko. W tym celu przyłóż pędzelek od płatka nosa po zewnętrzny kącik. Cienie będziemy nakładać warstwowo. Zacznij od lekkiego beżu, np. cień Agate i nałóż go w zewnętrznym kąciku oka i dokładnie rozetrzyj jego granice w stronę skroni. Granice cieni muszą wtapiać się w skórę. Następnie sięgnij po nieco ciemniejszy kolor Jasper i nałóż go również w zewnętrznym kąciku – rozcieramy go nie dochodząc do granic beżowego cienia. Rozetrzyj go w stronę środka powieki. Dla zachowania równowagi nałóż go również wzdłuż dolnej powieki. Sam zewnętrzny kącik zaznacz precyzyjnie, przy linii rzęs, najciemniejszym cieniem Gemstone. Jeśli masz ochotę pogłębić ten look, możesz dodać cienką kreskę przy linii rzęs i „wyciągnąć” wewnętrzny kącik oczu w literę V.

Precise Brush Liner pozwoli Ci zachować niezwykłą precyzję. Teraz wystarczy rozświetlić wewnętrzny kącik cieniem Crystal, rozcierając go  w stronę środka powieki.

Pięknie wytuszowane rzęsy to podstawa idealnego Foxy Eyes! Wybierz maskarę Variete i nałóż ją, skupiając się na wydłużeniu rzęs w zewnętrznych kącikach – to podkreśli efekt wydłużenia oka. Odpowiednio ułożone brwi podkreślą efekt liftingu! Wyczesz je ku górze przy pomocy Browscary – to bardzo proste!

Chcąc podkreślić spojrzenie usta pozostaw na drugim planie, ale niech również wyglądają ponętnie. Najlepiej sięgnij po błyszczyk powiększający usta, XL Lip Maximizer w jednym z 6 kolorów – wybierz swój ulubiony!

Możesz również polubić…