Dla mam,Nowości

Kultowe mydełko Bambino w trzech wyjątkowych kształtach!

Rybka, gwiazdka i serduszko…

Chodź, Ci powiem coś na uszko.

Trzy mydełka do kąpieli,

zobacz, jak się nimi dzieli!

Gdy przełamiesz – daję słowo

– się zabawisz odlotowo.

By dzielenia przyjemności,

uczyć już od maleńkości!

No i kształty ważna rzecz!

Czy coś większe w bok, czy wszerz.

Gdy rozpozna je pociecha,

wielka będzie Twa uciecha!

Po kąpieli do łóżeczka,

gwiazdka czeka na skarbeczka.

Kształt już znany i lubiany,

będzie chętniej wspominany.

I na miłość Twą maminą,

masz najlepsze – masz Bambino!

Nauka dzielenia to jeden z najważniejszych etapów wczesnej edukacji maluszka. Ucząc dziecka tej umiejętności pokazujemy mu jak rozmawiać i radzić sobie z ewentualnym rozczarowaniem, a przede wszystkim jak wyrażać troskę. Dodatkowo opanowanie sztuki kompromisu to niełatwe zadanie, które sprawia problem nawet dorosłym, dlatego warto uczyć go już od najmłodszych lat.

A jaki jest najlepszy sposób na naukę? Poprzez zabawę! Dzięki mydełkom Bambino jest to możliwe nawet podczas kąpieli przy pomocy sprawdzonego i ulubionego produktu! Teraz kultowe, najpopularniejsze w Polsce, mydło Bambino, dostępne jest w formie, która umożliwia dzielenie – wystarczy przełamać mydełko, by uzyskać gwiazdkę, serduszko i rybkę. Te trzy kształty sprawdzą się podczas zabawy w kąpieli lub jako prezent dla bliskich.

Bambino to przede wszystkim delikatność produktów, która połączona z dotykiem bliskiej osoby przywołuje ogromne pokłady czułości. Dzięki tym wyjątkowym mydełkom dzielenie się czułością będzie jeszcze łatwiejsze. .Bambino to również uwielbiana przez Polki polska marka, która „od zawsze” była w naszych domach, pomagając dbać o skórę najmłodszych. Niezmieniona formuła klasycznego mydła Bambino została zamknięta w trzech wyjątkowych kształtach. Od teraz gwiazdka, rybka i serduszko mogą towarzyszyć w codziennej pielęgnacji maluszka, zachęcać go do odkrywania nowych kształtów i uczyć dzielenia się z innymi. Mydełka Bambino delikatnie myją i pielęgnują, a dzięki formule z lanoliną nie wysuszają skóry maluszka. Produkt należy zwilżyć wodą, a następnie nanieść na myjkę lub bezpośrednio na skórę maluszka. Kosmetyk można stosować dwa razy dziennie lub częściej i jest dostępny w dwóch kolorach: różowym i niebieskim.

Rekomendowana cena detaliczna: 5,99 zł

Możesz również polubić…