Nowości

Piękna oprawa oczu, czyli przepis na miłość od pierwszego spojrzenia!

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Zdradzają charakter, przekazują emocje. Ale o tym, jaki wyraz nadają twarzy, decyduje ich oprawa. To rzęsy i brwi potrafią doskonale podkreślić piękno i sprawić, że wygląda się młodziej i radośniej. I są najwygodniejszym i dosłownie najbardziej naturalnym makijażem! A teraz długimi, podkręconymi rzęsami i gęstymi, pełnymi blasku brwiami może zachwycać każda z nas! I to bez przedłużania, zagęszczania czy laminowania! Lashes2Love oraz Brows2Love od Inveo to domowy przepis na miłość – do oprawy oczu – od pierwszego spojrzenia!

Z trendami w makijażu jest podobnie jak z tymi w modzie – jedne odchodzą na zawsze w zapomnienie (i dobrze!), inne wracają co kilka sezonów (i fajnie!), a jeszcze inne cieszą się niesłabnącą popularnością. A co jest modne teraz? Od kilku sezonów w trendach jest naturalny look. Rażące sztucznością, geometryczne „instagramowe” brwi, wyrysowane niczym markerem, są totalnie passé. Tak samo karykaturalne i tworzące niemal zasłonkę (bo firanka to za mało powiedziane) rzęsy niczym u lalki, także już nie są chic & classy.

Modelki na wybiegach, gwiazdy w czasopismach, a za nimi dziewczyny na ulicach coraz częściej stawiają na łuki brwiowe wyglądające na nietknięte pęsetą, ewentualnie lekko przyciemnione i doskonale wyczesane, a zamiast inwestować w rzęsy na taśmie, czy inne kępki 5D (tak, 3D to za mało…), wolą zalotki czy maskary gwarantujące spektakularny efekt pogrubienia, czy wydłużenia. Niewątpliwym hitem są także specjalistyczne produkty przeznaczone do pielęgnacji brwi i rzęs – jak te marki Inveo z linii Lashes2Love oraz Brows2Love, które już po 6 tygodniach stosowania sprawiają, że rzęsy stają się mocniejsze, dłuższe i odporne na uszkodzenia, a brwi ciemniejsze i bardziej wyraziste.

Sześć tygodni, dwa produkty, jedno spojrzenie do zakochania…

Sercem serum Lashes2Love jest autorska formuła FullGrowth. Jej unikalny skład zawiera biopeptydy oraz zaawansowane składniki aktywne – w tym ekstrakt z kiełków pszenicy i kiełków soi oraz bajkalinę, które razem tworzą kompleks zapewniający spektakularne efekty. Lashes2Love doskonale sprawdzi się w pielęgnacji rzęs krótkich, osłabionych i ze skłonnością do wypadania, które już po 6 tygodniach staną się mocniejsze, dłuższe i odporne na uszkodzenia. Warto także wiedzieć, że serum Lashes2Love przeszło szereg badań, które potwierdzają bezpieczeństwo zarówno dla oczu, jak i delikatnej skóry wokół nich. Dzięki temu produkt sprawdzi się również u osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii – nie podrażnia i nie uczula. Serum może być stosowane w przypadku oczu wrażliwych, a także u osób noszących soczewki kontaktowe (należy wyjąć soczewki przed aplikacją), w przypadku makijażu permanentnego oczu oraz przedłużonych rzęs.

Brows2Love to zaś zaawansowany technologicznie produkt, który stosowany zaledwie przez 6 tygodni sprawi, że włoski staną się ciemniejsze, zachowując przy tym naturalny wygląd. Brows2Love z niezwykle zaawansowaną, autorską formułą FullBrow odżywia i wzmacnia brwi, stymuluje ich wzrost i zapobiega wypadaniu. Zawarte w kompleksie ekstrakt z bajkaliny, argininy i żeń-szenia odżywiają, nawilżają i przywracają brwiom zdrowy wygląd oraz wyrazisty kolor. To skuteczność potwierdzona badaniami – aż 95% testerek, które wzięły udział w badaniach aplikacyjnych, uznało, że serum poprawia kondycję brwi i je przyciemnia. Mało wyraziste, cienkie brwi to już przeszłość!

INVEO Lashes2Love Serum do rzęs, sugerowana cena 79,99 zł

INVEO Brows2Love Serum do brwi, sugerowana cena 79,99 zł

Możesz również polubić…