Nowości

Poczuj wiosnę z limitowaną edycją zapachów Glade

Wiosna to czas pozimowego przebudzenia, nowych wyzwań i zmian. Aura kolorów i gama świeżych zapachów natury budzącej się do życia dodaje motywacji i energii do działania. Aby przedłużyć i utrzymać ten nastrój, marka Glade® przygotowała limitowaną edycję zapachów świeczek i odświeżaczy powietrza Be Cool i Be Romantic, które rozbudzą wiosenną radość. Myśląc o swoich klientach Glade® organizuje również loterię, w której każdy, codziennie, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody. 

 SCJ_Glade_candle_Be Cool

W nadchodzącym sezonie wiosenno – letnim marka Glade® proponuje unikalną edycję dwóch limitowanych zapachów przeznaczonych dla różnych typów osobowości. Pierwszy o nazwie – Be Cool to wersja dla osób odważnych i żądnych przygody. Połączenie liści mięty, kwiatu frezji, aromatu zroszonej trawy, kokosa, zwieńczone piżmem tworzą pobudzającą zmysły mieszankę zapachów. Z pewnością, tak energetyzująca kompozycja uaktywni niepokorną, wyzwoloną duszę podróżnika – eksplorera.

SCJ_Glade_candle_Be Romantic

Druga propozycjato linia Be Romantic dla romantyków o wyrafinowanych gustach. Wysublimowane połączenie zielonego jabłka, białego drewna, kwiatów- róży, gardenii i białej lilii, piżma oraz edamame, czyli ziaren soi, sprawią, że każda chwila stanie się niepowtarzalnym doznaniem. W mgnieniu oka romantycy przeniosą swoją wrażliwą duszę w krainę kwiecisto-zielonych łąk.

SCJ_Glade_easier spray_Be Cool

Klimat wiosny to nasycone kolory, świeże zapachy i piękna pogoda, która wpływa na aktywność fizyczną. Dbając o zdrowie i kondycję swoich klientów marka Glade®organizuje loterię, w której każdy może codziennie wygrać: rower miejski marki Embassy, bluzę Be Cool lub Be Romantic oraz zestaw limitowanej edycji zapachów świeczek i odświeżaczy powietrza Glade®.

SCJ_Glade_Loteria_Spring 2016

W konkursie może wziąć udział każdy, kto po zakupie dowolnego produktu marki Glade® zarejestruje swój paragon
na stronie internetowej: www.wygrajzglade.pl. Na stronie dostępne są również szczegóły i regulamin loterii.

Glade® zaprasza swoich klientów do wyjścia szczęściu naprzeciw od 14.03 do 15.05.2016r.

SCJ_Glade_blister holder pack_Be Cool

Limitowana edycja zapachów Be Cool dostępna jest w formie: aerozolu, urządzenia discreet – kompaktowego odświeżacza powietrza podłączanego do kontaktu z wkładami uzupełniającymi urządzenie discreet, świeczek zapachwych, żelu oraz odświeżacza w formie zapasów do automatycznych urządzeń. Wersja Be Romantic dostępna jest w formatach aerozolu, świeczek zapachowych oraz odświeżacza w formie zapasów do urządzeń automatycznych.

Możesz również polubić…