Nowości

Złota odsłona kultowego mleczka NIVEA

Czy wiesz, że… pierwszy na świecie balsam do ciała powstał dzięki NIVEA?

Kultowe, intensywnie odżywcze, granatowe mleczko NIVEA od lat, dla milionów kobiet na całym świecie stanowi podstawę codziennej pielęgnacji skóry. Teraz obchodzi swoje urodziny, a my świętujemy je w iście królewskim stylu.

Okazja jest niepowtarzalna, tak jak i złote opakowanie wyjątkowej limitowanej edycji.

 

Przenieśmy się na chwilę do lat 60. Trwa obyczajowa rewolucja, cały świat przygląda się emancypacji kobiet. Zmiany dotyczą wszelkich aspektów życia. W kinie i w mediach nowy wizerunek kobiecości kreują Elizabeth Taylor, Sophia Loren, Brigitte Bardot, Twiggy czy Marylin Monroe. Marylin zresztą, do momentu pojawienia się mleczka, była zadeklarowaną fanką kremu NIVEA, jak i rzesze kobiet na całym świecie. Jednak NIVEA, dostrzegając choćby fakt, że kobiety zaczęły eksponować więcej ciała i bardziej o nie dbać, opracowała w 1963 roku nowy rodzaju emulsji o niezwykle odżywczej i wygładzającej ciało formule, wywołując rewolucję w dziedzinie pielęgnacji skóry.

 

Dziś, 55 lat później, mleczko NIVEA, w formule udoskonalanej wraz z bieżącymi odkryciami nauki, nadal troszczy się o każdy wymiar kobiecości.

Odżywiona i gładka skóra? Po każdym użyciu! Nawilżenie utrzymujące się przez 48 godzin? Oczywiście. A do tego delikatny zapach i szybkie wchłanianie – czego chcieć więcej ;)

Dzięki Odżywczemu Mleczku NIVEA zapewnisz swojej skórze dokładnie to, czego potrzebuje!

 

Poznaj limitowaną edycję kultowego mleczka

NIVEA Rich Nourishing Odżywcze mleczko do ciała

Intensywne odżywienie i nawilżenie zamknięte w formule mleczka do ciała, która zapewnia zauważalnie gładszą skórę przez 48h.

·         Wzbogacone o głęboko nawilżające serum.
·         Zapewnia intensywne, 48-godzinne nawilżenie i wygładzenie skóry.
·         Zawiera cenny olejek migdałowy.
·         Intensywnie odżywia skórę.
·         Redukuje szorstkość suchej skóry.

Rekomendowana cena detaliczna: 400ml/ 19,99 PLN

Możesz również polubić…