Nowości

Dłuuuugie rzęsy na topie! Primer i Masckara Lash Sensational Sky High od Maybelline New York

Mascara LASH SENSATIONAL SKY HIGH spełniła już niejedno marzenie o długich
i gęstych rzęsach. Teraz ten efekt może być jeszcze… bardziej spektakularny. Poznaj SKY HIGH TINTED PRIMER od Maybelline New York – bazę pod tusz do rzęs w czarnym kolorze stworzoną dla jeszcze większej długości i pielęgnacji. Twarzą kampanii SKY HIGH jest Bryska.
Dłużej i więcej? Sky is the limit!

Mascara Sky High od Maybelline New York dzięki innowacyjnej technologii zapewnia nieziemskie wydłużenie oraz zwiększoną objętość rzęs aż do 24h. Gdy przed aplikacją mascary sięgniesz po bazę Sky High Tinted Primer – możesz jeszcze bardziej podkręcić efekt, a jednocześnie zadbać o swoje rzęsy.

Sky High Tinted Primer, Maybelline New York, rekomendowana cena: 54,99 zł

Aż 90% osób zauważyło większe wydłużenie, podczas jednoczesnej aplikacji bazy oraz tuszu do rzęs**.
Sky High Tinted Primer – to pierwsza baza pod tusz od Maybelline New York w czarnym kolorze.
Dzięki formule wzbogaconej o ceramidy i witaminę B5 zadba o kondycję rzęs. Efekty zauważalne są już po 4 tygodniach codziennego stosowania. Elastyczna szczoteczka w kształcie wieży z łatwością dociera do każdej rzęsy, pozwalając na równomierną aplikację, co gwarantuje zwiększoną objętości rzęs (nawet 1,5x! przy połączeniu z mascarą), bez pozostawiania grudek.

Można stosować ją także solo – dzięki czarnym pigmentom daje naturalny efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs, bez białych śladów. Jest odpowiednia dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe. Baza została przetestowana alergologicznie i okulistycznie.

*Używając bazy wraz z mascara Sky High Very Black.
**Test konsumencki

Sky High Tinted Primer, Maybelline New York, rekomendowana cena: 54,99 zł

SKY HIGH PRZEBOJEM TIKTOKA’A

Twarzą kampanii Sky High jest współpracująca z Maybelline New York od wiosny 2022 roku artystka młodego pokolenia – bryska. Piosenkarka udowadnia, że produkty z linii Sky High są prawdziwym hitem i to nie tylko… makijażu. A to za sprawą remixu przeboju „Mam kogoś lepszego”, do którego beaty przy użyciu… mascary Sky High stworzył CatchUp, producent muzyczny, raper i DJ. Utwór, który towarzyszy kampanii influencerskiej można odsłuchać w social mediach i serwisach streamingowych.

LINK DO REMIXU NA TIKTOKU: bryska & CatchUp – mam kogoś lepszego – Sky High Remix by CatchUp | TikTok

LINK DO TIKTOKÓW BRYSKIEJ:

LINK DO TIKTOKA CATCHUPA: Zrobiłem bitka (trochę) z tuszu do rzęs Sky High, specjalnie dla @brys… | TikTok

***

MAYBELLINE NEW YORK jest obecnie marką makijażową #1 na świecie[1]. Serca swoich konsumentów zdobywa dzięki szerokiemu portfolio kosmetyków, które są połączeniem trendów prosto z Nowego Jorku z innowacyjnymi formułami opracowanymi przez naukowców. Marka doskonale wyczuwa potrzeby młodych osób –  pomaga im budować poczucie pewności tak, by w pełni mogły wyrażać siebie. Wysoka jakość produktów w szerokiej gamie kolorystycznej pomaga podkreślić naturalne piękno.


[1] „Maybelline New York, marka makijażowa numer jeden na świecie w 2020 roku”. Źródło: Euromonitor International Limited; Beauty & Personal Care 2021ed, wartość sprzedaży detalicznej, cena sprzedaży detalicznej, wszystkie kanały sprzedaży detalicznej, dane z 2020 roku.

Możesz również polubić…