Dla mam

Jak zapewnić maluszkowi bezpieczny sen?

Każda mama wie, jak ważny jest bezpieczny sen dziecka. Jakie łóżeczko wybrać, które akcesoria zakupić – te i inne pytania pochłaniają uwagę przyszłych rodziców. Przede wszystkim należy postawić na produkty bezpieczne i dobrej jakości. A także wybrać przedmioty praktyczne i użyteczne.

Blisko mamy

Debiutujące mamy niechętnie rozstają się ze swoimi maleństwami i chcą je mieć ciągle przy sobie. Czuwają nad każdym oddechem swego nowonarodzonego dziecka.  Niektóre z nich mogą mieć jednak obawy przed spaniem z noworodkiem czy niemowlakiem w jednym łóżku. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest łóżeczko dostawne Crib White Little Chick London. Zdejmowane boki łóżeczka wykonane z siatkowej tkaniny umożliwiają stały kontakt z dzieckiem, a także są wygodne przy nocnym karmieniu. Wykonane z antyalergicznych materiałów zapewnią odpowiednią cyrkulacje powietrza. Dostępny jest także materac antyalergiczny oddychający do łóżeczek dostawnych Little Chick London.

 

Wygodne karmienie

Kolejnym must have młodej mamy jest poduszka bambusowa wielofunkcyjna 4w1 Maternity Pillow Little Chick London. Poduszka ta przydatna będzie już w czasie ciąży, kiedy jedyną możliwą pozycja do spania jest spanie na boku. Poduszka delikatnie podtrzyma brzuch i biodra, stabilizując ciało w odpowiedniej pozycji. Zaraz po porodzie będzie bardzo pomocna przy pierwszych próbach kamienia dziecka. U starszych niemowląt sprawdzi się natomiast jako poduszka zapobiegająca ulewaniu i refluksowi.

Spokojny sen

Idealnym dopełnieniem dziecięcego miejsca do spania będzie pozytywka. W tej roli idealnie sprawdzi się gwiazdka z nieba Twinkle Little Chick London, która nie tylko gra muzykę i odtwarza odgłosy ułatwiające dziecku zasypianie, ale także może posłużyć jako delikatne, nocne światło.  Wyświetlane gwiazdki np. na suficie mogą też urozmaicić pierwsze zabawy maluszka.

Wszystkie produkty marki Little Chick London dostepne są w sklepie: www.babymama.pl

 

Możesz również polubić…