Dla mam

Lampka nocna dla dziecka – czym kierować się przy jej wyborze?

Lampki nocne mogą mieć sporo różnych funkcji. W ofercie sklepów możemy znaleźć lampki led,  lampki bezprzewodowe lub też lampki do kontaktu.  Wybór jest naprawdę duży,  łatwo więc wybrać coś nie tylko funkcjonalnego, ale również pasującego do Twojego wnętrza. Lampka nocna powinna być atrakcyjna wizualnie i pasować do pokoiku dziecka.

Na co zwrócić uwagę wybierając lampkę dla dziecka?

Pamiętaj o tym, żeby zwrócić uwagę na przedział wiekowy, dla którego dedykowana jest dana lampka. Dzieci są wrażliwe nie tylko na sztuczne materiały, ale również na tworzywa i nie wszystkie będą dla nich odpowiednie. Z roku na rok  wzrasta wrażliwość dzieci na czynniki drażniące. Dobrze wybrać produkt, odpowiedni dla maluchów już od pierwszych dni życia, np. lampkę do czytania owca Fin Grey Zazu, która dodatkowo będzie cieszyć oko atrakcyjnym wyglądem.

Obecnie wybierając lampkę, nabywamy produkt wielofunkcyjny. Lampka to nie tylko urządzenie, ale także dziecięca zabawka. Uwielbiana przez dzieci lampka nocna pluszowa małpka Max Zazu będzie stanowić znakomitą nocną przyjaciółkę dla dziecka. Maluch poprzez naciśniecie brzuszka, może włączyć nie tylko światło, które odpędzi nocne lęki, ale również kojące melodie, takie jak bicie serca czy odgłosy natury. Co więcej, kiedy dziecko się uspokoi i zaśnie, lampka samoistnie wyłączy się po 20 minutach – oszczędzając  w ten sposób energię.

Dzieci poznają świat własnymi rękoma, dlatego warto wybrać lampkę, która będzie łatwa do wyprania. Lampka słoń Elli Zazu jest  nie tylko łatwa do utrzymania w czystości dzięki zdejmowanemu materiałowi, ale również posiada funkcję bujawki, a dzieci uwielbiają takie elementy!

Kolorowe lampki o różnych funkcjach, to nie tylko świetny element wystroju wnętrza, ale również fantastyczny pomysł na nietuzinkowy prezent. Zachęcamy do wyboru kreatywnych rozwiązań, które cieszą się wśród maluchów ogromną popularnością.

Lampka do czytania owca  Fin Grey Zazu, cena: 109 zł, Lampka nocna pluszowa małpka Max Zazu, cena: 129 zł, Lampka rozbujana słoń Elli Zazu, cena: 119 zł  www.babymama.pl

 

Możesz również polubić…