Dla mam,Nowości

Ta zabawa jest dobra na wszystko!

Przytulanka slodki brazowo szara Snoozebaby

Są takie zabawki, które są nieodłącznym elementem radosnego poznawania świata. Ot – takie zabawki do zadań specjalnych. Na pogodę i niepogodę, na dobry humor i na kiepski dzień. Gdy maluch chce się lub gdy chce dać ujście negatywnym emocjom.

Przytulanka slodki sen opis Snoozebaby

Poznać świat

Nawet najdalsza podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. Podróż malucha w stronę samodzielności także. I to właśnie dlatego odpowiedni wybór zabawek dla niemowlęcia jest tak niezwykle ważny. Najbardziej pożądane są te, które nienachalnie, ale skutecznie stymulują rozwój psychoruchowy pociechy, są kolorowe, miłe w dotyku, bezpieczne. Przytulanki z metkami Snoozebaby sprawdzą się tutaj doskonale. Nie dość, że stymulują rozwój wzorku i dotyku u dziecka, to dodatkowo stanowią najlepszy trening dla rozwijającej się właśnie koordynacji wzrokowo- ruchowej. Pozornie niepozorny kawałek materiału z bawełny z doszytymi do niego 12 metkami może zdziałać wiele. Radosne kolory, różne kształty i rozmaite struktury są doskonałą zachętą do zabawy i motywacją do radosnego odkrywania świata.

Przytulanka slodki sen kolory Snoozebaby

Wyrazić emocje

Zabawki do zadań specjalnych? Takie na dziecięce humory i humor dobry? Takie, które zachęcają do aktywnego poznawania świata, stymulują rozwój zmysłów, koordynację? Takie, które nie tylko dają radość, ale i ukojenie w chwilach słabości? Takie właśnie są przytulanki z metkami  Snoozebaby. Gra kolorów, prosta forma i sprawdzone, uwielbiane przez najmłodszych rozwiązania, to zabawkowy strzał w dziesiątkę. Świetny pomysł na prezent i dla tych całkiem malutkich (Metkami mogą bawić się nawet najmłodsze pociechy) i tych nieco starszych. Wykonane z najwyższej jakości ekologicznych materiałów, wielobarwne, w pełni bezpieczne.

Przytulanka slodki sen brazowo szara Snoozebaby

Dwanaście metek o różnych wzorach i kolorach to niewyczerpane źródło zabawy. Intrygują, zachęcają do interakcji, do działania. Przynoszą ulgę w czasie ząbkowania (żucie metek daje bobasom ukojenie i chwilę wytchnienia), uspokajają, wyciszają, a tym samym ułatwiają zasypianie.

Przytulanka slodki sen mietowa Snoozebaby

Przytulanka Słodki Sen Snoozebaby  :

  • Przytulanka Słodki Sen Miętowa
  • Przytulanka Słodki Sen Pomarańczowo- Czerwona
  • Przytulanka Słodki Sen Brązowo- Szara

Przytulanka slodki sen pomaranczowo-czerwona Snoozebaby

www.wmalymswiecie.pl

Możesz również polubić…