Nowości

Zapachy na Walentynki od marki Jo Malone London

Poznaj swoją zapachową parę na Walentynki z Jo Malone London

Łączymy nasze najbardziej uwielbiane zapachy. Odnajdź swoją nową power couple i nałóż na siebie to zniewalające połączenie w Walentynki, bądź podaruj je ukochanej osobie. Fragrance Combining™ czyli filozofia łączenia perfum Jo Malone London pozwoli stworzyć zapach, który będzie odzwierciedleniem osobowości oraz pozostawi niezapomniane wrażenie. Każdy z zapachów powstał z połączenia najwyższej jakości składników.

Lime Basil & Mandarin i Wood Sage & Sea Salt

Nazwa pary: Nadmorskie zauroczenie

Słone pocałunki z odrobiną limonki uniesionej morską bryzą stworzą dynamiczne duo, gdy połączysz Lime Basil & Mandarin i Wood Sage & Sea Salt.

Peony & Blush Suede i Wild Bluebell

Nazwa pary: Współcześni romantycy

Przedstawiamy nowa power couple. Ciesz się z flirtu nut kwiatowych przez nałożenie na siebie Peony & Blush Suede i Wild Bluebell.

English Pear & Freesia i Nectarine Blossom & Honey

Nazwa pary: Owocowe szaleństwo

Para stworzona w niebie to, gdy soczyste owoce spotykają się z kwiatami. Połączenie English Pear & Freesia i Nectarine Blossom & Honey tworzy przepyszną, złocistą parę z subtelnym zadziorem.

Jasmine Sambac & Marigold i Wood Sage & Sea Salt

Nazwa pary: Niezwyciężeni kochankowie

Kiedy przyciagają się przeciwieństwa… Spokojny, ciepły I egzotyczny zapach zostaje ożywiony przez orzeźwiającą świeżość. Nałóż razem Jasmine Sambac & Marigold i Wood Sage & Sea Salt i odkryj nową power couple.

30 ml Cologne – sugerowana cena detaliczna 250 PLN

100 ml Cologne – sugerowana cena detaliczna 500 PLN

Produkty dostępne w sprzedaży w perfumeriach Douglas

Możesz również polubić…